Skocz do zawartości
Forum

kocham...chyba


Gość joiiii

Rekomendowane odpowiedzi

HEj. Mam 17 lat .. jestem homoseksualny. Rozstałem się .. kilka dni temu. Jest strasznie. bo strasznie go kocham. Całymi dniami leże.. a nocami rycze.. niewiem co mam zrobić... rozmowa nie pomogłą.. chce zapomieć.. ale nie umiem . co mam zrobić .. Dodaje że nie mam zbytniio znajomych, przyjaciół.. typ samotnika. Ciężko poznać mi kogokolwiek ponieważ nawet w szkole poprostu jak ktoś gada to nie podchodze bo boje sie że coś popsuje.

Odnośnik do komentarza
Gość sohappy

Każde rozstanie jest ciężkie. Sama przez to przechodziłam. Mówią, że czas leczy rany ale to nie prawda. Nie da się tak od razu zapomnieć o osobie, którą darzyło się uczuciem. Musisz bardziej uwierzyć w siebie! Podejdzie do kogoś w szkole, powiesz coś źle, a następnym razem nie popełniasz tego błędu, bo będziesz wiedział co zrobiłeś źle. Nie każdy z nas jest idealny, nawet najlepszym zdarzają się błędy. Każdy z nas uczy się na błędach. Dasz radę, tylko uwierz pierw w siebie!
Nie ma co płakać za chłopakiem, łzy Ci go nie zwrócą. Sama płakałam, użalałam się nad sobą, teraz wiem, że to nie miało sensu. Zbyt wiele spraw pozawalałam.

Odnośnik do komentarza

joiiii, rozstałeś się z partnerem kilka dni temu, więc nic dziwnego, że Twoje uczucia są silne, intensywne, mocne, że bardzo Cię to rozstanie boli. Nie napiszę nic oryginalnego ani odkrywczego. Choć wyda Ci się to wyświechtanym frazesem, to musisz pozwolić sobie przeżyć te wszystkie emocje, by zrobić miejsce z czasem nowym uczuciom, nowemu związkowi. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Wiem, że bardzo łatwo jest napisać, że po prostu musisz to przejść i będzie dobrze. To chyba najgorsze słowa, które nie dodają nam otuchy wręcz uświadamiają nam jak bardzo jest nam beznadziejnie bez tej drugiej osoby. Tutaj działa zasada czasu. Musisz to przeczekać i sama po sobie wiem, że z czasem przestaniesz odczuwać taki ból po jego stracie. A co do samotnika. Mój chłopak jest samotnikiem, a jakoś się przemógł i jesteśmy razem. Teraz coraz częściej wychodzi z domu, spędza czas aktywnie ze znajomymi. Po prostu musisz tego chcieć i gwarantuję, że przełamiesz pierwsze lody i poznasz jeszcze ciekawych ludzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...