Skocz do zawartości
Forum

Po anoreksji , ciągła chęć jedzenia ?


Gość zuzA234

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem.
Miałam .. anoreksje
ważyłam 39kg na leczeniu przytyłam do 50 kg i teraz ciągle mam na coś chęć ciągle mam takie coś że musze mieć coś w buzi albo ciągle coś pić , nie jadam słodyczy ani mięsa tylko takie wsumie zdrowe rzeczy owoce surówki sery chleb razowy itd. Ale to jest dziwne nie rozumiem czemu chce mi sie ciągle jesc , chce sie odzywiac zdrowo przytyłam tez zdrowo bez tych słodyczy i fast fudów (mniejsza o tojak to sie tam pisze) . Ale no przeszkadza mi to ze musze miec cosw buzi ciągle . Nie wiem czemu tak jest , i strasznie się boję że wiecej przytyje juz nie umiem sie kontrolować a nie chce z anorektyczki stać sie bulimiczką :(

Odnośnik do komentarza

zuzA234, jeżeli masz znowu problemy z jedzeniem (tym razem z przymusem ciągłego jedzenia), powinnaś skonsultować się z terapeutą albo psychologiem. Być może Twoje podejrzenia co do bulimii wcale nie są na wyrost. Jeśli potrzebujesz mieć coś ciągle w buzi i przeżuwać, możesz żuć gumę, niemniej jednak to i tak podejrzewam, że nie rozwiąże Twojego problemu, który najprawdopodobniej ma podłoże psychiczne. To tylko metoda doraźna. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...