Skocz do zawartości
Forum

Zmiana wyglądu strony internetowej


Gość Novinkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę, że sprawy związane z internetem itp, to bardziej domena mężczyzn, ale mam nadzieję, że znajdzie się jakaś Pani, która będzie w stanie udzilić mi odpowiedzi na moje pytanie. Chodzi o to, że prowadzę własną działalność kosmetyczną, mam stronę internetową, tyle tylko, że ostatnio przeglądałam strony innych dziewczyn, które również prowadzą taką działalność i moja strona wypada moim zdaniem dosyć amatorsko, a na pewno potencjalny klient bierze też także to pod uwagę, jeśli ma się zdecydować na czyjeś usługi. Widzę jednak, że łatwo zmienić oprawę takiej strony, chociażby na www.nazwa.pl/strony-www/katalog-stron/ są dostępne różne katalogi stron. Pytanie tylko, czy jeżeli zdecyduję się na jeden z katalogów, to będę musiała wszystko wprowadzić na taka stronę, czy po prostu jest to swego rodzaju nakładka i treść będzie sie zaczytywała ze starej, tylko w nowej oprawie graficznej. Ma to dla mnie dosyć duże znaczenie, dlatego chciałabym wiedzieć jak to jest z tym.
Odnośnik do komentarza

Podstawa to dobra strona www. Teraz ceny stron www są bardzo przystępne i zdecydowanie warto postawić na specjalistów w tym temacie. Stworzą stronę dopasowaną do naszych potrzeb, a przy okazji taką, która będzie funkcjonalna na użytkownika i zgodna z wymogami wyszukiwarek. Jest na rynku firma Internetowe strony www  - strony internetowe Łódź. I do nich warto odezwać się zarówno w temacie nowej strony, jak i modyfikacji starej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...