Skocz do zawartości
Forum

Aktorka z castingu


Gość Gracjella

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem można, wielu aktorów to odkrycia z castingów. Dostać się jednak na taki casting chyba nie jest u nas łatwo. Osobiście nie widziałem nigdy takiego ogłoszenia, jak szukają statystów to owszem:) Możesz też spróbować, w tym nowym show "zostań gwiazdą filmową", to coś jak mam talent tylko, jurorami nie jest wojewódzki z ekipą tylko normalni aktorzy i nie dzieje się to w telewizji.
Odnośnik do komentarza
Gość rozrywkowa_podlotka
Ogólnie łatwo można dostać się do takich produkcji jak Trudne sprawy czy W11, ale nie wiem czy można tutaj mówić o aktorstwie.
Poważniejsze castingi nie zawsze są otwarte, selekcja jest już na etapie składanie zgłoszeń.
Fajnie by było, gdyby zrobili casting otwarty dla wszystkich, gdzie to inni ludzie mieliby prawo głosu, np. poprzez internet. Ciekawa jestem ,co by z tego było.
Odnośnik do komentarza

Ja pogrzebałam troche w necie i poczytałam odnosnie tego programu Zostań Gwiazda Filmowa.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie „Zostań Gwiazdą Filmową”.

Po raz pierwszy w Polsce internetowy aktorski talent show, który wyłoni odtwórców ważnych ról filmu fabularnego komedii francusko polskiej i zapewni uczestnictwo w festiwalu filmowym w Cannes! Szukamy osób do obsadzenia w czterech rolach do napisanego już scenariusza filmu „Ostatni Klaps”.

Jesteś oryginalny i kreatywny?

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE

od 1.10.2012 do 31.10.2012 – zgłaszajcie się na castingi
od 22.11.2012 – oglądajcie i głosujcie na filmy z przesłuchań Uczestników programu

Odnośnik do komentarza
Tequila dobrze napisała. Termin castingu jest najważniejszy. Na szczęście jak jest pierwszy etap to nie trzeba jechać na casting tylko jest wstępna ocena na podstawie tego co się do nich podeśle w zgłoszeniu. Moim zdaniem to jest akurat świetny pomysł, zwłaszcza jak, ktoś miał kiedyś okazje czekać kilkanaście godzin w kolejce na zwyczajnym castingu:).
Odnośnik do komentarza
Gość OlaOlajna

Iski dobrze napisała - wielu aktorów to osoby z przypadku czy po kastingach. Mówię to zarówno o wielkich aktorach jak De Niro oraz polskich gwiazdach jak choć Krystian Wieczorek Maciej Musiał.

Moim zdaniem obecnie jest to o wiele trudniejsze - głównie przez wspomniane seriale typu W11 itp, w których ludzie występują pół amatorsko. Z takich ról ciężko jest się wybić do większego grania, a chyba o to jednak chodzi.

Z pewnością da się jednak zostać aktorem bez odpowiedniego wykształcenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość marysia_deko
Byłam kiedyś na takim kastingu, kasting do reklamy coolsportu bodajże, ubrali mnie w kombinezon, narty i kask, pokazali teledysk i kazali starac się udawać że jeżdżę xD mega beka ale jedną z dziewczyn wzięli i to do kilku różnych reklam zaczęli ją testować. Jak siedzisz w branży, masz doświadczenie to warto chodzić na kastingi. Dziewczyna nie była specjalnie ładna ale widać że była obyta. P.S. Długo się czeka w kolejkach ;/
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...