Skocz do zawartości
Forum

Podróbki ubrań...


Gość Pani_Wiosna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pani_Wiosna
Chyba jestem naiwna, ale dopiero zorientowałam się, jak często na Allegro sprzedawane są podróbki. Sprzedający pisał, że ubrania są "w 100% oryginalne" i że zamawia je ze stanów. No i kupiłam nieświadoma taką podróbkę Abercrombie & Fitch... potem znalazłam opis jak powinny wyglądać oryginały, jakie szwy itp a facet się wyparł..koniec rozmowy...miałyście też takie przejścia z podrabianymi rzeczami?? A w ogóle czy są wśród was takie, którym to nie przeszkadza na zasadzie: skoro wygląda prawie tak samo to po co płacić za markę?
Odnośnik do komentarza
Ja zazwyczaj kupuje markowe ubrania ale te "prawdziwe" nie zadne tam podrobki poniewaz te podrabiane sa czesto troche gorszej jakosci. Sama kiedys kupilam bluze co to niby miala byc z firmy Adidas ale po kilku praniach rozlazla sie....rozciagnela.....te orginalne czesto sa dobrej jakosci. I wiecie co? Ja tam wole zaplacic wiecej i nosic ciuszek duzo dluzej...;);)
Odnośnik do komentarza
Gość bemyway
A czemu nie kupisz czegoś nie markowego ? Taki znaczek tak wiele znaczy ? To bardzo dziecinne w mojej ocenie.. można poszukać czegoś z innej firmy, mniej znanej, a wygląda i leży świetnie.. chyba chodzi o to by się czuć komfortowo i dobrze w ubraniach, a nie by pochodziły z jakieś konkretnej firmy.
Odnośnik do komentarza
Nie chodzi mi o znaczek markowej firmy. Lubie ubierac sie sportowo a ubrania znanych firm przynajmniej w mojej ocenie dluzej sluza bo nie niszcza sie tak. Ale to nie znaczy ze nie mam ubran "zwyczajnych" firm. Mam ulubiona bluze ktora kupilam w jakims zwyklym sklepie, szpilki i wiele innych. I jeszcze jedno. To ze ktos lepiej czuje sie w ubranaiach znanych firm nie oznacza zeta osoba jest dziecinna. :lol:
Odnośnik do komentarza
Gość fuczaczek
nie kupiłam nigdy podróbek, ale w zeszłym roku na ukraińskim bazarze widziałam chyba z 20 różnych podróbek Pumy (Fuma, Puna itp.) oraz Adidasa czy Hugo Bossa. Sama nie zważam na metkę, ale na jakość wykonania i czy ciuch mi się podoba. Niemniej jednak nigdy nie wyszłabym na ulicę w bluzie Fuma.
Odnośnik do komentarza
szkoda że zostalas oszukana przez faceta który sprzedawał ubrania na allegro, bo skoro płacisz za markowy ciuch a dostajesz podróbę to jest to nie fair, mam nadzieję że wystawiłaś mu komentarz, który odstraszy innych, żeby już sie nie nabrali na takie chamstwo... ja kupuję ubrania croppa, top secret, reporter, reserved, big stara, crossa,volcano i jestem bardzo zadowolona z nich, dla pewności zawsze kupuję w sklepie, bo i przymierzyć można i widzę co mam w ręku:D
Odnośnik do komentarza
Ja kupuje markowe rzeczy w sprawdzonych sklepach. Chcę mieć pewność, że sprzedadzą mi naprawdę to co chcę. Ostatnio zamawiam często w ekstrawagancko.pl - maja duzy wybór oryginalnych i solidnych ciuchów, a przy okazji szybko przysyłają produkty.
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Jak już mam nosić markowe ubrania, to niech one będą w 100% markowe a nie takie udają. Nie zależy mi na metce czy oryginalnym znaczku na koszulce czy spodniach więc podróbek nie kupuję. nie widzę sensu. A na allegro faktycznie jest dużo bubli niestety, trzeba uważać. A najlepiej kupować w zaufanych sklepach internetowych
Odnośnik do komentarza
Wiesz co różnie to bywa z ubraniami kupowanymi na allegro. Wszystko zależy od tego, od kogo kupujesz. Owszem zdarza się, że można kupić oryginalne rzeczy, ale ja raczej jak sobie chcę kupić sobie jakieś oryginalne rzeczy przez internet, korzystam z zaufanych i sprawdzonych sklepów, jak ekstrawagancko.pl ;)
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
Tak to niestety bywa z tymi podróbkami. Są praktycznie wszędzie, czy to na allegro, czy na innych aukcjach internetowych. Dobrym rozwiązaniem jest znalezienie sprawdzonego źródła, jeśli chodzi o kupowanie ciuchów w internecie. Dla mnie takim źródłem jest www.bao.pl, jednak jest to serwis zamknięty, więc żeby się tam dostać, trzeba mieć znajomego, który już tam jest zarejestrowany. Ale myślę, że warto się za tym rozejrzeć - ciuchy mają markowe, ale nie raz ceny spadają aż do 70%, tylko trzeba śledzić co się dzieje.
Odnośnik do komentarza

Przyglądając się baczniej ubraniom pochodzących od światowej sławy projektantów, możemy dostrzec najbardziej charakterystyczną ich cechę – precyzję wykończenia i dużą wagę, jaką przykłada się do detali. Tutaj każdy guzik, każdy szew i każda nitka są na swoim miejscu. Szczególnie jest to widoczne na wszywce z logo.  Sklep z odzieżą premium https://sportofino.com/ jest dobrą alternatywą na zakup takich ubrań. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...