Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o twarożkach, lubicie je ?


Gość wama

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli tak to z jakimi dodatkami? Wiosna kojarzy mi się z nowalijkami i pysznym śniadankiem w domu u rodziców w postaci twarożku i świeżo zerwanego z ogródka, jeszcze z rosą, szczypiorku lub rzodkiewki, to zależnie od humoru ;-)
Ale nie zawsze jest to szczęście i okazja, a ja znalazłam pewien sposób, bo ostatnio wypróbowałam w ramach testów konsumenckich nowe twarożki Hochland z różnymi dodatkami i stwierdzam że jest to świetne rozwiązanie gdy chce się coś dobrego i świeżego i gdy daleko do ogródka mamusi ;-)
Odnośnik do komentarza
Gość myszka123
ja bardzo lubię sama przygotowywać twarożek wiosenny :)
kupuję wiaderko twarogu aksamitnego (takiego jak do sernika), pęczek rzodkiewek, pęczek szczypioru i zielonego ogórka, warzywa siekam na drobno mieszam z twarogiem, solę i troszkę daję pieprzu i jest naprawdę przepyszny no i jaki zdrowy :yes:
Odnośnik do komentarza
Gość ggosia30
Mam już szczypiorek na działce, więc na śniadanie twarożek ze szczypiorkiem lub rzodkiewką, próbowałam różnych twarogów i w różnych cenach, ale najsmaczniejszy dla mnie jest twaróg Pilos z Lidla i w dobrej cenie
Odnośnik do komentarza
:( a ja nie jadam ani mleka, ani jego wyrobów, czyli sery odpadają :no: więc wpadłam na taki pomysł: biorę kostkę tofu naturalnego z Polsoi, do tego trochę mleka sojowego, szczypiorek, startą na tarce rzodkiewkę, solę sosem sojowym. PYCHA!
Odnośnik do komentarza
marengo napisał/a:
:( a ja nie jadam ani mleka, ani jego wyrobów, czyli sery odpadają :no: więc wpadłam na taki pomysł: biorę kostkę tofu naturalnego z Polsoi, do tego trochę mleka sojowego, szczypiorek, startą na tarce rzodkiewkę, solę sosem sojowym. PYCHA!


Dzięki za inspirację! Ile tofu ma kalorii?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...