Skocz do zawartości
Forum

Szafa czy garderoba?


Gość malwina82

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat marzę o własnym pomieszczeniu, gdzie schowam wszystkie swoje ubrania i buty. Niestety moje mieszkanie nie ma dodatkowego pomieszczenia, nawet małej spiżarni którą mogłabym sobie przekształcić. I wymyśliłam by wykorzystać część przedpokoju - i tam zrobić swoją szafę - garderobę. Macie może fajne rozwiązania, pomysły?
Odnośnik do komentarza
widzisz ,to Ty masz mały problem bo ja na raziemarze o swoim mieszkaniu :) Jeśli chcesz przeznaczyć jakąs cześć na garderobe to jak najbardziej przedpokój,zalezy jaki jest duży Teraz jest bardzo dużo pomysłow Jak najbardziej szafa na zamowieniew ktorej podajesz rozmieszczenie połek,.
drążkow tak zeby sie pomiescic
Odnośnik do komentarza
W dużym pokoju czy salonie można wygospodarować część pomieszczenia i zrobić osobny - pokój/garderobę. Jakiej firmie zleciła pracę - Komandor, czy jakaś inna? Jakbym miała zdolnego faceta, to dosłownie zmusiłabym go by mi takie cuś zamontował.
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka

Taka szafo - garderoba jest najlepsza ;) nie potrzeba na nią osobnego pomieszczenia, a jednak mało które mieszkanie ma coś takiego, a po drugie ładnie się prezentuje chociażby w sypialni i nie robi nam się bałagan od zbędnych gratów na półkach. Cały bałagan jest zamknięty za zasuniętymi drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Gość BezTemptation
Osobne pomieszczenie jest superpraktyczne nie tylko by przechowywać ciuchy i buty, ale też, żeby magazynować bibeloty, odkurzacz, papiery po prezentach (nie wiem jak wy, ale ja mam ich w domu 3 pękate reklamówki). To robocze pomieszczenie do którego można po prostu włożyć to, co nigdzie indziej w domu nie pasuje. Właśnie przy okazji remontu mieszkania planuję taki pokój.
Odnośnik do komentarza
Póki co zadowolić się muszę szafą, ale marzy mi się taka duża garderoba na wszystkie moje ciuchy, buty, torebki i dodatki, żebym nie musiała już wyrzucać wszystkiego z szafy w poszukiwaniu jednej rzeczy ;)
Odnośnik do komentarza

Nie powiem jest to dość trudny wybór, ale wszystko zależy od tego ile tak na prawdę mamy miejsca. Bo ja nie mam takiej osobnej garderoby dlatego też szukam jakieś fajnej i niedrogiej szafy w której będę trzymała swoje ubrania. Przeszukując w tym celu internet i tak też trafiłam na taką stronę  https://www.taniomania.pl/t/tanie-szafy i tak się zastanawiam czy by nie zamówić stąd właśnie szafy

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie gardeoba. 

Urządzenie jej zależy od tego, co wolimy w środku Skladac ubrania czy wieszac. Jesli to drugie - odpowiedz jest prosta - zamien polki na drazki, zostaw tylko bielizne w koszykach.

Jesli wolisz skladac - na polkach ustaw prostokatne pojemniki / kosze i poskladaj ubrania metoda Konmarie. -to dziala nawet w szafie u mojej dziesieciolatki , gdzie wczesniej zawsze wlasnie robil sie balagan na polkach z poskladanymi rzeczami. Odkad zamiast polek ma "szuflady" na nich, to odpadlo mi ukladanie w jej szafie - ja tylko skladam jej po praniu, ona sama sobie wklada do odpowiednich szuflad.

Polecam przejrzeć sobie akcesoria do garderoby w tym sklepie. Dzięki nim łatwiej będzie utrzymać porządek w pomieszczeniu.

GMA_425M_MIAMI-300x300.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...