Skocz do zawartości
Forum

zniszcone włosy


Gość majenka16

Rekomendowane odpowiedzi

hej:) mam problem... od dłuższego czsu prostuję włosy po każdym ich umyciu. Włosy po umyciu są bardzo suche, zniszczone, puszą sie i wogóle się same nie ułużą a kiedyś nie musiałam ich prostować. Co mogę zrobić by odbudować włosy tak abym nie musiała ich prostować po umyciu? Proszę o pomoc:confused: bo naprawdę nie chce ich już prostować..... i dalej niszczyc.
Odnośnik do komentarza

Proponuję byś wypróbowała szampon rewitalizujący marki OrganicSeries, który doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji włosów. Dzięki unikalnej formule ochroni Twoje włosy przed uszkodzeniami i wyraźnie zredukuje ich puszenie, nada im blasku i sprawi, że staną się mocne, zdrowe i dużo bardziej elastyczne. Niweluje przesuszanie się włosów, działa łagodząco na skórę głowy i daje uczucie jedwabistości.

Odnośnik do komentarza

Halinka_j
Na pewno warto odstawić prostownicę, i nie suszyć włosów ciepłym powietrzem... Do tego jak wspomniał ktoś wyżej ważne są dobre odżywki, u mnie sprawdza się olejek arganowy, ładnie odżywia włosy i są miłe w dotyku. Jeszcze jedwab pomaga, ale ważne żeby nakładać je na same końcówki

Jedwab korzystnie działa na włosy, nabłyszcza je oraz zapewnia im odpowiedni poziom wilgotności. Ważne jest to, aby stosować go w niewielkich ilościach, bo w nadmiarze może obciążyć włosy.

Odnośnik do komentarza

Moje włosy były bardzo zniszczone i dlatego zdecydowałam się na botox. Zabieg robiłam u Pani Ania Pióro z hairdresser w Krakowie i bardzo dobrze wykonuje zabiegi. Moje włosy są odbudowane i błyszczace. Zabieg super się sprawdził i polecam

Odnośnik do komentarza
Gość Marakujah

Moje włosy też były w fatalnej kondycji, ale zdecydowałam się coś z tym zrobić. Szczerze, bałam się, że wszystkie wypadną. W pierwszej kolejności postawiłam na domowe maseczki, kosmetyki, a kiedy one nie przyniosły rezultatu zdecydowałam się na zabieg haircare, który przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. Gdybyście nie wiedziały o czym mowa oto i link do artykułu, który opisuje ten zabieg: https://vesuna.pl/blog/domowe-sposoby-wzmocnienie-cebulek-wlosow/ . Może i na efekty trochę poczekałam, ale teraz moje włosy są lsniące, silne i jest ich więcej noż wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Gość MariolaRanachowska

ZNACIE TEN ŚRODEK ?

Mi koleżanka poleciła bardzo fajny produkt.

Bardzo zdrowy i SKUTECZNY !! POZBYŁAM SIĘ ŁYSYCH PLACKÓW !.

Jestem bardzo zadowolona i polecam każdej, która chce coś zmienić w swoim życiu !

POLECAM KAŻDEMU !!! -> https://www.fitsekret.pl/wlosy?utm_source=affiliate&utm_medium=woda&utm_campaign=linki&utm_content=linki

Odnośnik do komentarza

Co myślicie o przeszczepie włosów? Czasami jest to jedyne rozwiązanie na zniszczone włosy, ale mało kto się na to decyduje. Ja uważam, że nie ma się czego wstydzić i jak najbardziej można się tym zainteresować. Jeśli ktoś chce to zostawiam tu link https://www.san-medical.pl/na-czym-polega-przeszczep-wlosow-metoda-fue/ i może ktoś akurat będzie ciekawy jaka jest cena takiego przeszczepu włosów ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...