Skocz do zawartości
Forum

Pościel wełniana a peeling?


Gość deborah83

Rekomendowane odpowiedzi

Moja przyjaciółka twierdzi, że pościel wełniana pomaga poprawić wygląd skóry, bo wykonuje mikromasaż i delikatny peeling w trakcie snu. Ponoć poprawia też krążenie. Namówiła mnie już w sumie na wymianę pościeli puchowej na wełnianą, ale jestem ciekawa, czy Wy też śpicie w wełnie i jak ją oceniacie pod względem wpływu na skórę. Bo tak sobie myślę, że jeśli tak działa, to poprawi i wygląd i też mnie na pewno będzie relaksować, bo każdy masaż relaksuje...
Odnośnik do komentarza
zgadza się! tylko nie możesz jej powlekać, ani spać w grubych pidżamach (nie będą potrzebne, bo wełna fajnie ogrzewa) - włókna muszą mieć kontakt ze skórą.
tylko nie kupuj pościeli na pokazach - jest w niej więcej waty, niż wełny. ja kupiłam w necie i bardzo sobie chwalę.
Odnośnik do komentarza
Chyba mi się skasowała poprzednia odpowiedz, więc jeszcze raz. ;)
Nipsu, na pokazie to nie kupię, bo babcia mi sporo wrażen opowiadała. ;) Już znalazłam w sklepie internetowym coś dla siebie. :) Będzie kaszmirowy zestaw podwójny z Coconti. :)
Odnośnik do komentarza
Gość deborah83
murzynek333, kaszmir, bo moim zdaniem jest trochę szlachetniejszy niz merynos i podoba mi się jak wygląda. a gdzies tez czytalam ze się nie gniecie.

swoją drogą - dawno tu nie bylam. a posciel juz kupiona i jestem bardzo zadowolona. kilka dni mam co prawda dopiero, ale spi się ekstra. i sypialnia jaka ladna teraz. :))
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...