Skocz do zawartości
Forum

Sztuczne rzesy czy tusz?


Gość Karina180

Rekomendowane odpowiedzi

ja poleciłabym Ci tusz do rzęs, najlepsze marki to MaxFactor, L'oreal, Deborah, Maybelline, Rimmel, a rodzaj tuszu musisz juz wybrać w zależności od Twoich rzęs:) jeśli chcesz to napisz jaki efekt chcesz uzyskać(pogrubienie, podkręcenie, wydłużenie, przyciemnienie) oraz jaka jest kondycja Twoich rzęs:długie, krótkie, gęste, rzadkie, jasne, ciemne, podkręcone, proste itp... bardzo chętnie Ci doradzę tusz odpowiedni dla Ciebie i oczywiście rozsądny cenowo;)
Odnośnik do komentarza
loreal volum schocking jest swietny. Najpierw nakładasz biały podkład na rzesy który je wydłuża a później czarny. Można je znaleźć na allegro bo w sklepach coraz rzadziej widać. A jesli chodzi o doklejanie rzęs t polecałabym Ci takie pojedyncze kępki co pare milimetrów dokleić i przyciąć tak aby nie były dużo dłuższe od twoich naturalnych i później pociągnij tuszem;)
Odnośnik do komentarza
ja jestem za tuszem :) sama używam tusz do rzęs 2000 Calorie Dramatic look firmy Max Factor i jestem z niego strasznie zadowolona. Moje rzęsy nie są z natury gęste i ciemne, a ten tusz ładnie je podkreśla, sprawia, że stają się dużo dużo ładniejsze ;) kupiłam go przez smsa, dzięki usłudze OneStep. Jego cena, to koło 4 dyszek, więc akurat spełnia to Twoje cenowe założenia ;)
Odnośnik do komentarza
Gość aniela1980
a co myślicie o Yves Saint Laurent mascara Singulier za 130 zł, albo Maybeline lash Stileto za 27 zł? obydwa znalazłam w InStyle w zeszłym tygodniu, obydwa można tak samo nabyć w usłudze kupna smsem w one step. uważacie że to dobre kosmetyki? Dlaczego taka szalona różnica ceny? nie zależy to wszystko od rzęs, i którą maskarę mam kupić?? Poradźcie
Odnośnik do komentarza
Gość aniela1980
Lash Stileto sie nie nadaje? Ok, masz to przećwiczone, ale ten drugi dość drogi, hmmm, może poszukam jeszcze czegoś innego, widziałam że one step w tej urodzie oferował jeszcze Lancome Hipnose Drama choc ten tez kosztuje jakies 130 zl, piekno kosztuje, wiem :(. A warto wydac kasę na Lancome?
Odnośnik do komentarza

ja miałam sztuczne rzęski na weselu ;-) normalnie trzepotałam nimi jak ...
a na początku nie chciałam, bo się bałam, że mi z moimi potem powypadają...ale nie :D więc się zapytałam kosmetyczce co to było
i już wiem - przyklejane rzęski w kępkach

Odnośnik do komentarza
Gość aniela1980
2000 Calorie, no to nawet fajne , a co do tych rzęs w kępkach, ja nie umiem ich sobie przyklejać, tzn kiedyś kupiłam takie, ale jakoś mi nie szło :(, też na wesele i wkońcu poszlam z natuszowanymi. Teraz jak bede sie wybierac gdzies to pojde do kosmetyczki zweby mi przykleila
Odnośnik do komentarza
Kurcze ja bym Ci z chęcią poleciła najbardziej fantastyczny tusz do rzęs ever tylko, że jest trochę droższy bo kosztuje ponad 100 zł. Chodzi mi konkretnie o tusz lancome fatale, ale w internecie znajdziesz go taniej, zobacz sobie w drogeriach internetowych np. lemonnet.pl. Z tego co się orientuję to mają tam promocje dla nowych użytkowników. Tak czy inaczej tusz jest wart swojej ceny, jest bardzo wydajny i zdecydowanie nadaje wzrokowi wyrazu famme fatale. pogrubia, podkreca i wydluza!!
Odnośnik do komentarza
Jak doklejałam sobie sama rzęsy, to efekt był niezbyt zadowalający. Mimo wszystko lepiej kupić dobry tusz do rzęs, najlepiej jakiś z odzywką, zadbać poza tym o swoje rzęsy i po jakimś czasie na pewno osiągnie się efekt zadowalający.
Odnośnik do komentarza
Mnie się wydaje, że jednak tusz do rzęs będzie lepszy. Jeśli kupisz dobry tusz to wierz mi może on zdziałać cuda, a ja nie koniecznie byłabym za tym, żeby przyklejać sobie sztuczne rzęsy. Bo co w sytuacji, jak się odkleją, no i chyba trochę trzeba się namęczyć, żeby je ładnie przykleić ??
Ja jednak chyba wolę tusze do rzęs.
Odnośnik do komentarza
Gość agatka8302
Witam,
Polecam tusz do rzes WONDER z Oriflame jest po prostu rewelacja ma gumowa szczoteczke dzieki czemu nie zostaje na nim nadmiar tuszu i nie wysycha szczotka jest z malymi i dlugimi wloskami dzieki czemu pogrubia i wydluza rzesy.
Wywalilam do kosza wszystkie inne tusze od Maybaline po Astor
Kupilam go na www.pieknazoriflame.com.pl nie musisz z domu wychodzic przesylke ci listonosz przynosi:)
Odnośnik do komentarza
ja już od dawna jestem przyzwyczajona do malowania rzes tuszem, może dlatego nie myślę o sztuczbnych rzęsach ponieważ jakos nie najlepiej mi sie kojarzą. Moja znajoma kiedys sobie przedłuzya i jak dla mnie wyglądało to nienatutralnie. zawze tez można sobie jeszcze dorobić kreski eyelinerem i wtedy oko wyglada na wieksze.
Odnośnik do komentarza
Gość evabiedrona87
nie mogłabym miec sztucznych rzęs - za to uwielbiam świetnie wytuszowane rzęsy - polecam MaxFactor 2000 kolorii albo masterPiece - są świetne! :) ale żeby rzęsy ładnie wytuszować nie naganna musi być precyzja i umijętności malującej - jeśli nie potrafisz odpowiednio uzyć szczoteczki - to żaden tusz nie pomoże!
Odnośnik do komentarza
ja uważam, że jeśli ma się mało rzęs i ma się je krótkie to nieststy żaden , nawet ten najlepszy tusz nie pomoże , a przedłużanie rzęs znacznie poprawia to jak wygląda oka zdecydowanie, ja przedłużam sobie właśnie tymi naturalnymi z norek i są bardzo naturalne i wyglądają również bardzo naturalnie , a rzeczy kupuje w sklepie mink-lashes.pl
Odnośnik do komentarza

w maju przedluzylam sobie pierwszy raz rzesy. na poczatku bylam bardzo zadowolona z efektu, nie musialam sie malowac, wstawalam z lozka juz piekna i wygladalam naprawde ladnie :-) najwazniejsze bylo to poczucie komfortu, nic sie nie rozmazywalo itp. ale.. zabieg ten wystarcza na jakies 2-3 tygodnie, potem rzesy zaczynaja sie przerzedzac, nie mozna jeszcze isc na doklejanie, bo np. za malo wyroslo naturalnych i nie ma do czego doczepiac.. z kazdym kolejnym zabiegiem mialam mniej wlasnych rzes, a wiec efekt byl gorszy.. kiedy ostatecznie zdjelam wszystkie i poczekalam na regeneracje jestem szczesliwa! przede wszystkim nie towarzyszy mi to wieczne uczucie ciezkosci... i wygladam lepiej caly czas!

moje metody na ladne rzesy, to nakladanie olejku rycynowego na noc i dobrze kryjacy tusz. z tych tanszych polecam:

lovely - spectacular me a z droższych estee lauder sumptuous extreme mascara

Odnośnik do komentarza
Gość MeryMacom
A może zamiast tuszu zafundować sobie profesjonalny zestaw do przedłużania i zagęszczania rzęs i cieszyć się pięknym spojrzeniem na dłużej. W takim zestawie znajdziemy wszystkie potrzebna narzędzia i produkty, a także film szkoleniowy. W internecie jest wiele takich ofert.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...