Skocz do zawartości
Forum

Makijaż na ślub cywilny


Gość DesperateWife2Be

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DesperateWife2Be
Za niedługo mam ślub cywilny. Ubieram fioletową, długa suknię z ala jedwabiu. Do tego srebry szal i butki. Jestem blondynką, mam niebiesko-zielone oczy. Pomózcie jaki makijaż będzie mi pasował? Dodam że mam średnią karnacje, ani za blada, ani nie spalona solarą:P
Odnośnik do komentarza
Gość katieannmaggy
Jeśli masz kaskę, to możesz zamówić sobie profesjonalny makijaż... Koszty to ok. 100 - 200 zł + próbny. Wtedy Cię pięknie pomalują, dopasują kolory, będzie się make up długo trzymał i ładnie wyglądał na zdjęciach ;) Mam kilka kontaktów, w gazecie w jednym artykule były, jakbyś chciała to pisz...

A jeśli chcesz zrobić sama, to ja bym zrobiła dość delikatny i jasny, bo kreacja jest kolorowa i odważna...
Na pewno korektor, podkład, puder sypki lub rozświetlający i róż. Na powieki może być lekki cień lub rozświetlacz. Do tego kreska eyelinerem i wytuszować rzęsy. Możesz nawet dokleić Sztuczne Rzęsy, ale takie naturalnie wyglądające. Na usta też raczej jakąś delikatną szminkę lub błyszczyk... Pięknie moim zdaniem byś wyglądała!

Napisz jaki makijaż w końcu wybrałaś ;)
Odnośnik do komentarza
Gość DesperateWife2Be
więc dziekuje jedynej osobie która odpisała na moje pytanie i informuję że skorzystałam z pomocy wizażystki!:) Ślicznie wyglądałam! Polecam taką usługę, zapłaciłam 120 zł w krakowie! Z dojazdem:)
Odnośnik do komentarza
Gość MeryMacom
W takim dniu polecałabym wizytę w salonie kosmetycznym. Tam na pewno zrobią to profesjonalnie, użyją dobrych kosmetyków i narzędzi. Na pewno taki makijaż będzie efektowniejszy i będzie się trzymał dłużej niż ten robiony w domu samemu.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...