Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość natalecka2

Kosmetyki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość natalecka2
Razem z koleżankami urządzamy sobie dzień piękności. Jakie kosmetyki do makijażu powinnam kupić???:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewela15

najlepsze są naturalne kosmetyki z seksbaza ja używam spermy męża jakość ludzkiej spermy jest bezkonkurencyjna to nie żart

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elka123
Ja raczej tego co koleżanka powyżej pisze bym sobie nie dała położyć na twarz...no ale cóż. Każdy robi to co lubi. Z maseczek polecam Bielendę, a jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe to cienie, podkłady i szczególnie puder fiksujący z drobinkami Danni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość malwina82
W ogóle nie biorę pod uwagę wypowiedzi spamera. Na pewno przyda się coś specjalnego do relaksującej kąpieli - może jakiś zapachowy ale naturalny olejek? Jeśli maseczka to może oczyszczające z glinki? a może relaksująca naturalna z beECO? Dobre są też maseczki z alterra. I nie zapomnijcie o masażu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamelia27
Możecie również popatrzeć na maseczki na twarz i włosy domowej roboty. Zawsze będzie dużo zabawy i śmiechu w ich przygotowaniu i mogą okazać się bardzo skuteczne. (maseczki z dodatkiem miodu regenerują i nawilżają skórę, dodatek surowego ogórka działa odświeżająco i rozświetlająco, marchewka poprawia koloryt skóry itp, itd) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Irena O
Ja polecam kosmetyki firmy Oriflame, produkowane z naturalnych składników. Jeśli ktos by chciał mogę zaoferować kartę rabatową na zakup produktów bez 30% marży. Wstarczy napisać, podaje adres: nikia13@wp.pl
Pozdrawiam:):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fakebake_pl
Ile firm tyle kosmetyków oraz opinii na ich temat. Ja polecam nieco droższe,ale za to bardziej skuteczne kosmetyki,lepiej się sprawdzają na co dzień. Musisz sama przetestować i stwierdzić które będą odpowiednie do rodzaju Twojej skóry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość otella
Ja polecam zorganizować sobie taki wieczór i pokombinować z domowej roboty maseczkami, peelingami i kremami. Jeśli chcecie pójść na całość to w internetowych aptekach znajdziecie całe komplety produktów do wyrobu domowych kosmetyków, ale i w lodówce z pewnością znajdziesz coś niecoś. Poszukaj w internecie, na pewno znajdziesz przepisy np. na maseczki z owoców. Nawet olej rzepakowy się Wam przyda, choćby do demakijażu, ale i z powodzeniem dzięki zawartości witaminy E zastąpi balsam do ciała :) Jest w czym wybierać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mar-Kos_pl
Ja polecam odwiedzać internetowe drogerie. Są tam częste promocje i szeroki wybór kosmetyków, których nie znajdziecie w sklepach stacjonarnych. Sama często korzystam z drogerii mar-kos.pl . Bardzo cenię sobie ich kosmetyki ponieważ są profesjonalne i w atrakcyjnych cenach. Mam duże zaufanie do tej firmy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alterffka
Fakebake_pl napisał/a:
Ile firm tyle kosmetyków oraz opinii na ich temat. Ja polecam nieco droższe,ale za to bardziej skuteczne kosmetyki,lepiej się sprawdzają na co dzień. Musisz sama przetestować i stwierdzić które będą odpowiednie do rodzaju Twojej skóry.

Również jestem zdania, że kosmetyki ciut droższe sa lepsze, dlatego kupuję w sklepie internetowym włoskie kosmetyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anakra8
Ja poleciłabym zacząć od oczyszczenia twarzy dobrym peelingiem, później dopiero nałożenie bazy i pachnącego fluidu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość athi

Jeśli o makijaż chodzi, mogę polecić Oriflame i Miss Sporty - tańsze, ale bardzo fajne :) Poza tym w Naturze znajdziesz mnóstwo dobrych kosmetyków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MACROVITA
Też polecam drogerie internetowe. Jest szerszy wybór kosmetyków i często są o wiele tańsze niż w drogeriach stacjonarnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzorczq
Wypróbujcie sobie kosmetyki skincode - naprawdę solidna marka z wyżej półki.
Ale najpierw sami przetestujcie i oceńcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amanda wawa
ja akurat mam teraz sporo z oriflame kosmetykow do makijazu i nie narzekam. Mam skore alergiczna, ale po ich uzyciu na szczescie nic zlego sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SimplyNails
Ja bardzo często zamawiam w sklepach internetowych oraz na allegro gdzie jest zdecydowanie taniej,a wybór bardzo szeroki. Do takich firm jak Oriflame czy Avon już nie wracam ponieważ zawiodłam sie na nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nataliapstryk
Negozio.pl to przestrzeń dla prawdziwych kobiet. Jesteśmy firmą współpracującą z salonami fryzjerskimi, kosmetycznymi, a także osobami indywidualnymi. To właśnie specjalnie dla Was w swojej ofercie mamy światowe marki najlepszych kosmetyków. Chcesz się wyróżniać, podkreślić swoje piękno, więc czas coś zmienić. Sprawdź naszą ofertę.
Negozio.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ZdrowoZyc_com_pl
Najlepiej wypróbować kilku z różnych firm abyś wiedziała które dla Ciebie będą najbardziej odpowiednie i sprawdzone,nawet warto tutaj skorzystać z testerów które oferuje niemal każda firma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Caffinka

Masz racje, najlepiej jak spróbujesz korzystać z kosmetyków różnych firm. Wtedy sprawdzisz co dla Ciebie jest najlepesze. Z tego co wiem to warto zwrócić uwagę na kosmetyki naturalne. Są dobre dla naszego ciała. Możesz też pomyśleć o kosmetykach rosyjskich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

natalecka2, przede wszystkim takie kosmetyki powinny być dobrane odpowiednio do typu skóry. Jeżeli masz cerę mieszaną bądź tłustą to wybierz podkład beztłuszczowy i puder matujący. Jeżeli jednak twoja cera jest sucha to sięgnij po kosmetyki nawilżające, które dają efekt rozświetlenia cery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~tatiana
Ja mam wszystko z jednej firmy. Zmieniam tylko zapachy.

Pamiętajcie o tym, że warto od czasu do czasu zmieniać kosmetyki. Mniej więcej po upływie 3 miesięcy od momentu rozpoczęcia ich stosowania, skóra przyzwyczaja się do zawartych w nich składników. Przez to efekty stosowania tych kosmetyków są słabsze. Dlatego warto od czasu do czasu zmienić kosmetyki. Wyjątkiem jest cera wrażliwa, która źle reaguje na takie zmiany i w tym wypadku lepiej trzymać się jednej linii produktów jak najdłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...