Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki Eveline


Gość anniex3i

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat kosmetyków Eveline serum,krem i żel 3D slim Extreme.Bardzo bym prosiła żeby osoby, które używały te produkty wyraziły tu swoją opinię.A może ktoś z was zna inne skuteczne produkty modelujące,ujędrniające?Bardzo proszę o odpowiedzi:(
Odnośnik do komentarza
Ja miałam z tej serii krem do biustu, w różowej tubce. Fajnie nawilżał i natłuszczał suchą skórę, nie powodował podrażnień ani wysypu krostek, ale miał strasznie intensywny zapach i bardzo mi to zaczęło przeszkadzać po jakims czasie. Na suchej skórze krem rozsmarowywał się dobrze, zaś na lekko wilgotnej się mazał. Ogólnie wchłaniał się raczej długo, więc stosowałam go tylko wieczorem. Nie był zły, ale nie był też jakiś kapitalny.
Odnośnik do komentarza
Gość Claudia_3000
wyprobuj z firmy DAX - Perfecta Extra Slim. Serum koncentrat wyszczuplajacy do szybkiej redukcji rozstępów. Kosztuje chyba 10-15 zł. W Rossmannie jest i nawet w tesco chyba. A jakbys wyprobowala to napisz potem czy cos ci pomogl ;P
(ja stosuje nieregularnie wiec nie moge dobrze ocenic)
Odnośnik do komentarza
Gość kamila1979
Ja zdecydowałam się na zakup Derma Rollera w sklepiku internetowym www.uroda.sklep.pl ,

Na allegro też można dostać takie rollery , ale te same w sklepie są tańsze!

Miałam rozstępy na brzuchu po ciąży i na udach. Na posladkach miałam cellulit.- już też zaczyna zanikać
Nie powiem, używam już 3 miesiące rollera i rozstępy znikają :)) Bardzo mnie to cieszy. Używam Derma Rollera co drugi dzień po 15-20 minut . Czasami odczuwłam lekki ból, ale to nic smile.gif najważniejsze że zaczynam widzieć efekty :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...