Skocz do zawartości
Forum

jakieś sposoby na zrobienie łatwo fryzurki w domu :)


Gość toja_

Rekomendowane odpowiedzi

hej znacie może jakieś sposoby na zrobienie fajnej fryzurki w domu ? ;) na necie znalazlam rozne zdjecia i wgl, ale nie bylo opisane krok po kroku jak zrobic fryzure...:( mam wlosy do ramion i bede wdzieczna za kazdy link na fajne stronki lub podane krok po kroku fryzury :D mogą byc spiete, rozpuszczone, koczek :] wszystko mi jedno :P zalezy mi tylko na zrobieniu efektownej fryzury bez chodzenia do fryzjera :) z gory dzieki :)

Ja mogę podać wam kilka sposobow :)

1. Fale. Na wilgotne włosy należy wklepać trochę pianki do lokow i fal po czym podzielic wlosy na kilka pasm i kazde z nich zakrecac az powstana male zwiniete do samej skory koczki :D (nie wiem jak to inaczej okreslic) i spiac je wsowkami. Koczki mozna wysuszyc suszarka (pozadnie! ) lub poczekac 1-2 godz az same wyschna :] potem odpiac wsowki i umodelowac fale palcami :D gotowe xD

2. Zeby dodac objetosci wlosom a zarazem dodac im lekko "rozczochranego" wygladu, w wyprostowane prostownica wlosy wcieram odrobine lakieru i lekko jr roztrzepuje :] efekt na moich wlosach wychodzi sosyc fajny xD

3. Fajna fryzura też wychodziła, kiedy mialam wlosy do lopatek najpierw je prostowalam a potem tylko jakies 10cm pasma zawijalam na lokowke :D koncowki byly ladne pokrecone a od gory proste ;]
Odnośnik do komentarza
ja czasem kręce swoje włosy prostowniną;). u nasady włosów łapie pasmo włosów tak jak łapie się do prostowania, ale wywijam prostownice w góre, tak aby zrobic jeden obrót i powoli przesówam w dół. śliczne loczki. Można popsikać je tylko lakierem lub wzdłóz loka wklepać brylantyne;)
Odnośnik do komentarza
Ja też mam sposób na efektowną fryzurkę :)

Suszę włosy z pochyloną głową i jeszcze używam takiej nakładki na suszarkę (takie cuś z ząbkami, jak szczotka, ale nie wiem jak to się zwie.), tą nakładką suszę włosy na przodzie, tak sobie jeżdże nią po głowie:D

Potem pryskam włosy lakierem, ale tył i robię to z pochyloną głową.

Efekt:bigeek:. Potem jeszcze lekko całość z góry i VOILA!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...