Skocz do zawartości
Forum

problem z kolorem wlosów


Gość xdagax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zrobiłam sobie bardzo dużo bląd pasemek jednak z natury jestem ciemna i wszyscy uznali ze nie pasują mi jasne włosy. Chciałabym w takim razie spróbować w brązie, nie wiem jakiej farby użyć i jakiego odcieniu aby uzyskać fajny brąz. najważniejsze żeby nie okazał się rudy :/ bardzo prosze o szybką odpowiedz !!!
Odnośnik do komentarza
oj taka czesta i drastyczna zmiana koloru berdzo oslabia wlosy i nigdy nie wiadomo jaki bd koncowy kolor bo moze byc tak ze zamiast tego brazu bd. miala wlsanie rudy czy zielony:@ najlepij niczego teraz nie ruszaj tylko udaj sie do fryzjera powiedz co i jak. on dopasuje odcien brazu profesjonalnie do twojego typu urody;)
Odnośnik do komentarza
Gość Karolina22
mam problem gdyz mam czarne wlosy i chcilabym zrobic se na nich blond pasemka lub biale tylko nieiwem czy bedzie mi znimi do twarzy:(Poza tym niewiem jak mam sie ostrzyc gdyz mam dlugie wlosy i chce takie miec gdyz w :(krotkich mi nie do twarzy ale kompletnie nieiwem jak sie opciac mam szczupkla twarz i jestem kruchej budowy :(wiem ze chcialabym miec pocieniowane i po boku grzywke czy jest tu jakas specjalistka ktora mogla by mi doradzic prosze o kontakt :(zalamana
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...