Skocz do zawartości
Forum

płaski brzuszek


Gość claudusia93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina88
Ja mam pytanie co do tej 6 weidera nie rozumiem ile razy mam te ćwiczenia wykonywac. Mam zrobić np 1 dnia po kolei te 6 ćwiczeń i tak od poczatku jeszcze 5 razy, a 2 dnia dwie serie od razu i jeszcze 6 razy to samo? nie rozumiem tego prosze wytłumaczcie
Odnośnik do komentarza
karolina88 napisał/a:
Ja mam pytanie co do tej 6 weidera nie rozumiem ile razy mam te ćwiczenia wykonywac. Mam zrobić np 1 dnia po kolei te 6 ćwiczeń i tak od poczatku jeszcze 5 razy, a 2 dnia dwie serie od razu i jeszcze 6 razy to samo? nie rozumiem tego prosze wytłumaczcie


No własnie ja robię to tak że 6 ćwiczeń i jak w danym dniu mam zrobić to 6 razy to robię 6 kolejek bez odpoczynku i jak mam 2 serie to chwila odpoczynku i znowu bo tam pisze ze 6 ćwiczeń to jeden cykl czyli jak mam 6 cykli zrobić to chyba robię jeden cykl czyli po jedyńczo każdye ćwiczenie i powtarzam to 6 razy
a to ma być ze robie 6 razy jedno 6 razy drugie trzecie itp
Bo ja już się trochę w tym pogubiłam
Odnośnik do komentarza
Hehe no dokładnie bo ja tez na forum jedni piszą ze tak inni że tak tam w tym artykule pisze ze jeszcze jakoś inaczej
ja tam będę robiła tak ze pojedynczo i kilka kolejek tyle ile jest w grafiku mam nadzieję zę ze skutki będą pozytywne

Pozdro i tobie życzę tego samego :*
Odnośnik do komentarza
Gość maartuskaaaa
sluchajcie dziewczyny bo ja widze ze tu juz to dlugo cwiczycie itp hmmm w sumie ja nie mam zadnych kompleksow ani nic ale ostatnio chlopak cos sie czepia mojego brzuszka a tak patrze tu ze wy cwiczycie 60 brzusdzkow rANO i wieczorem i 6 weidera hmmm jak to naprawde pomaga? Macie idealnie plaskie brzuchy zadnej przyjemnej fałdki:D:D;) pozd.
Odnośnik do komentarza
Gość agulusia
a wiecie co ja robie aby miec płaski brzuch??
cwicze hula hopem...
świetne efekty..
hmm dopiero co zaczełam, ale widze juz ze spalilam już troche tłuszczyku.. poczytajcie sobie na jakimś forum o tym.. naprawde super sprawa..

mój plan na brzuch to najpierw spalic zbędny tłuszczyk..hula hopem
a następnie zabieramsie za a6w zeby wyrobic mieśnie
hula hopem cwizce codziennie po 30 minut staram sie coraz bardziej zwiekszac czas..;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...