Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość gloria09

ból podbrzusza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gloria09

Witam. Mam 18 lat i od ponad miesiąca nieustannie dokucza mi ból podbrzusza. Podobny do bólu miesiączkowego. Czasami bardziej nasilony, czasami mniej. Przykładam termofor, ale nie pomaga. Tabletek cały czas też nie chcę brać. Co to może być? Czy to mogą być jajniki? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinnas pojsc do lekarza,zbadac sie byc moze problem jest większy niz sie wydaje.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno termofor będzie tu doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli na jak najlepsze i najbardziej szybkie zmniejszenie tego bólu. W takim wypadku warto poszukać czegoś naprawdę fajnego. Na stronie https://sweetsleep.pl/termofory-ogrzewacze-dla-dzieci// trafisz na dziecięcy odpowiednik, ale będzie on cudownie służył :)

Prawdziwe Rzemiosło i mój blog Naturalnieskorzane.com, czyli torby i galanteria ze skóry naturalnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...