Skocz do zawartości
Forum

ogromna męka


Gość hanks

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie się męczę. Pracuję, a tak to prawie nic poza tym..Nie potrafię być tym kim byłem dawniej. Najlepsze jest to to, że wiem jaki jestem naprawdę, czuję to. Niestety przy ludziach zaczynam się blokować, być sztywnym i zachowywać się jak nie ja prawdziwy ( tak jest większość czasu ). Ciężko mi z tym wytrzymać bo mam masę pomysłów, marzeń, celów ale nie mogę się realizować, gdyż przez 95% czasy jestem zblokowany i sztuczny. Nie pamiętam nawet kiedy się śmiałem w sposób naturalny. Chyba straciłem już całkowicie nadzieję na wyjście z tego.

Odnośnik do komentarza

hanks, bardzo enigmatycznie piszesz o swoich problemach. Wspominasz, że nie potrafisz czuć się swobodnie w towarzystwie innych ludzi, że coś Cię blokuje, że zachowujesz się nienaturalnie, sztucznie, jak nie Ty. Poza tym masz problemy z motywacją. Twoja aktywności ogranicza się w sumie wyłącznie do pracy. Niestety przez Internet nie da się niczego stwierdzić. Najlepiej gdybyś udał się do poradni zdrowia psychicznego i porozmawiał ze specjalistą. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...