Skocz do zawartości
Forum

Czy to już depresja?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niecałe 2 miesiące temu roztałam się z chłopakiem, dużo się kłociliśmy i niestety on mnie zostawił. problem w tym, że bardzo bym chciała do niego wrócić, niestety on twierdzi, że nie może być ze mną ale nadal mnie kocha. Nie mogę spać po nocach, boli mnie brzuch i nie chce mi się jeść, Straciłam ochotę i sens na życie... Co mam robić w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

cinka, podejrzewam, że Twoje obniżone samopoczucie to nie jest żadna depresja, co raczej konsekwencja rozstania z chłopakiem, na którym Ci zależy. Liczyłaś na udany związek, który niestety się zakończył i trudno Ci to zaakceptować. Dlatego też odczuwasz wiele negatywnych emocji, które wiążą się z rozstaniem - ból, żal, smutek, pesymizm, tęsknotę... Co masz zrobić? Dać sobie czas. Chociaż brzmi to banalnie, to jednak działa. Rozstanie jest świeżym doświadczeniem, dlatego teraz tak bardzo źle się czujesz, nie możesz spać, w niczym nie widzisz sensu. Z każdym kolejnym dniem powinno być lepiej. Wypłacz swój smutek i nie hoduj go w sobie. Staraj się spędzać czas z ludźmi, których lubisz, u których masz wsparcie. Nie zamykaj się w czterech ścinach pokoju. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Mam problem i wpisalam posta na ta strone i mie nie wszedł jeszcze a to jest dość pilna sprawa...
Mam problem z tym , że mam przebłyski dość ostre one sie nasilają w lewym dornym rogu mojego lewego oka .
Najpierw zaczelo sie od zwyklych rysek a potem w postacie , nawet obawialam sie ze mam chorobe psychiczna ale to nie mozliwe bo nie mam objawówtakich...
Czasem mam tak że nie moge sobie z tym poradzić , mam co raz gorszy problem z koncentracja a dochodzi do tego co raz krótsza pamięć.
Ogólnie mam nerwice i nie raz kuje mnie serce jak przy zawale .
ale jeżeli chodzi o te przebłyski to mam tak jak przez mgłe ,
z wzrokiem podobno jest wszystko okej , co jak byłam u okulisty to na jednym spotkaniu było tak że miałam minusy a na nastepnym spotkaniu okazalo sie ze mam plusy co to bylo bardzo dziwne .
Jak sie urodzilam to mialam wylew z 30 procent uszczerbku na zdrowiu.
Dzieciństwo spedzilam w szpitalu dopiero od 3 gimnazjum normalnie funkcjonowalam .
mialam uszkodzony czynnik emocjonalny czyli jestem bardzo wrazliwa na wszystko ...
te przeblyski zaczynaja mi bardzo przeszkadzac , nie moge sie na niczym skupic , nawet nie raz mysle aby z sb skonczyc ... pomozcie prosze .........

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...