Skocz do zawartości
Forum

Niespokojny sen, uczucie lęku, stresu...


Gość Pat_94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu mam problem. Spotykałem się z kobietą, która w jakiś sposób mnie oszukiwała i bardzo sie na tym zawiodłem i mocno to przeżyłem, jakiś czas temu wróciła, i wszystko jest tak jak mogło mi się wymarzyć, dałem jej szansę. Mój problem pojawia się podczas snu, częste wybudzanie się, uczucie lęku, nerwów zaraz po przebudzeniu, dodam iż miałem podobnie w okresie kiedy było między nami nie kolorowo, taka noc ma później wpływ na mój cały dzień... bardzo marzy mi się normalna noc bez ani jednej pobudki, bez tego uczucia nerwów po otworzeniu oczu

Odnośnik do komentarza
Gość alez desperat

z ciebie, ona pewnie sie tym dowartosciowuje, sama tak robie i nie mam zadnych wyrzutów:-) fajnie popatrzeć na ciecia który sie umartwia akurat z MOJEGO powodu :P ale wierz mi uczuc nie ma i nie bedzie. A ty taki zdesperowany jestes? poszukaj sobie innej

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa  babeczka

Może podswiadomie boisz się " powtorki z rozrywki" stąd te lęki.
Wczesniej zostałes oszukiwany ,zaufanie legło w gruzach a zaufanie najtrudniej odbudować.Niektorym nie udaje się to całe życie.W zwiazku mogłby wydawać się ze jest cudownie, a pod kopułą siedzie ten diabełek który podpowiada.... że jednak tak do końca to nie jest to.Brak pewności co do jutra.
Rozważ wizytę u psychologa.

Odnośnik do komentarza

Pat_94, podejrzewam, że Twoje kiepskie samopoczucie, problemy ze snem i uczucie lęku może wiązać się z doświadczeniami w związku. Twoja partnerka nadużyła Twojego zaufania. Niby dałeś jej drugą szansę, cieszysz się, że wróciliście do siebie, ale jednak gdzieś może kryć się lęk, czy dziewczyna znowu nie zawiedzie. Nieprzepracowane problemy w związku wracają. Nie da się ich zamieść pod dywan. Czy rozmawialiście z dziewczyną o tym, co Was od siebie oddaliło? Czy powiedziałeś jej o wszystkich emocjach, jakie odczuwałeś wówczas, gdy między Wami źle się układało? Może powinniście pomyśleć o terapii dla par. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...