Skocz do zawartości
Forum

Obawa przed utrata kontroli nad soba


Gość 4r900r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Jestem malo doswiadczona 20 latka.
Juz 3 raz w zyciu(na przestrzeni 4 lat) spotkałam faceta, który mi powiedział, że obawia sie utraty kontroli nad soba gdyby się we mnie zakochał.Po czym wyznaje milosc i ucieka.
Nie wiem, czy trafiłam na facetów niezrownowazonych czy takich którzy chcieli sie mna pobawic , albo zle odebrali moje zachowanie i nie chcieli wprost dac kosza , co o tym sadzicie ?
Dodam, ze z mojej strony to byly zwykle znajomosci i nie dalam odczuc ze ktorys z nich mi się podobał bo tak nie bylo, chyba ze inaczej zinterpretowali moje zachowanie-na swoja (nie)korzysc.Jestem troche zdezorientowana szczerze mowiac:p

Odnośnik do komentarza

4r900r, jeżeli chłopak wyznaje miłość, a potem ucieka, to raczej jest jakiś niedojrzały, a jego deklaracje uczucia raczej bez pokrycia, więc nie masz za bardzo czego żałować i przejmować się, że z tych związków nic nie wyszło. Jesteś młodą kobietą i wszystko przed Tobą. Jakby banalnie to nie brzmiało, wierzę, że spotkasz na swojej drodze mężczyznę, który nie tylko odważy wyznać Ci miłość, ale też rzeczywiście zadba o Wasz związek i z którym będziesz szczęśliwa. Tego Ci życzę z całego serca. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...