Skocz do zawartości
Forum

Samotność i wrażliwość


Gość słodkasexy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość słodkasexy

Jestem w klasie drugiej gimnazjum. W szkole dla każdego jestem obojętna i na codzień nie przejmuje się tym, ale w nocy zdarza mi się czasem płakać. Już w szkole nie będzie lepiej bo wszyscy są przeciwko mnie. Nie pytajcie czemu bo nie umiem tego wytłumaczyć..Brakuje mi przyjaźni, miłości...Niby mam bardzo kochanych rodziców , ale nie o taką miłość tu chodzi. Chciałabym czasem by jakiś chłopak ze mną normalnie porozmawiał, objął mnie ramieniem, przytulił itp. Chciałabym mieć przyjaciółkę z którą mogę się powygłupiać, szczerze porozmawiać itp...Czy to co czuję jest według was normalne? Biorąc pod uwagę to że zawsze wszystkim w szkole pokazuje że jest okej i naprawdę nie jest mi specjalnie przykro ,ale czasem tam gdzieś głęboko tak właśnie czuję...Co zrobić by tego nie czuć?

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Potrzeba akceptacji wśród rówieśników jest w Twoim wieku bardzo ważna, więc nic dziwnego, że jest Ci przykro, kiedy jesteś dla innych obojętna. Nic dziwnego, że marzysz o przyjacielu czy przyjaciółce. To całkiem naturalne. Napisałaś, że w szkole wszyscy są przeciwko Tobie. Dlaczego? Dlaczego udajesz, że wszystko jest w porządku, kiedy tak naprawdę nie jest? Może warto byłoby wybrać się do psychologa szkolnego i porozmawiać z nim o swoich problemach - o tym, że inni w szkole nie chcą się z Tobą przyjaźnić, że brakuje Ci po prostu towarzystwa? Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...