Skocz do zawartości
Forum

Grożenie śmiercią przez matke własnej dziewczyny


Gość zaniepokojony90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaniepokojony90

Witam, spróbuje tak w skrócie napisać o co chodzi. Nie chodzi akurat o mnie, ale o mojego brata. Od 3 lat spotyka sie z dziewczyną. Obecnie ona za 2 miesiące kończy 18 lat. Mój brat ma 22 lata. Problem polega w tym, że ta o to dziewczyna ma strasznie że tak pozwole sobie napisać chorą psychicznie matke, babcie i wgl wszystkich w rodzinie. Gdzieś tak od roku zakazują jej spotykać sie z moim bratem. Śledzą ją, chodzą za nią. W domu dziewczyna nie ma życia. Gdzieś około pól roku temu wpadła cała jej rodzinka, i zrobiła awanture na klatce, że niby mój brat ją molestuje i wgl, a nic takiego nie ma miejsca, bo oni sie bardzo kochają. Ostatnio był spokój przez 2 miesiące, ale ktoś dał cynk znów jej matce, bo widziano ich razem.

Tym razem matka jak i również babcia, zadzwoniły do niej i obie te panie groziły mojemu bratu śmiercią. Dziewczyna nagrała te rozmowy. Mówili że ma się z moim bratem nie spotykać, bo jak go zobaczą na ulicy to wezmą nóż i wbiją mu w plecy, mądra dziewczyna zapytała o kogo chodzi, i padło nazwisko nasze. Wszystko jest nagrane. Nie wiemy co z tym robić, co im za to grozi, czy to wgl zgłaszać ? Dziewczyna owszem chce to zgłosić z moim bratem, za 2 miesiące jak skonczy 18 lat, ale już wiadomo że życia nie będzie miała w domu, zrobili by to teraz ale pewnie by ją wyrzucili z domu, i pewnie tak będzie za 2 miesiące. Będą próbować się mścić, i może byc dopiero niebezpiecznie dla mojego brata. Co z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy akurat ta sprawa,nie nadaje się bardziej na forum Psychologia ,
po pierwsze jeśli ta rodzina jest taka psychicznie chora ,to brat powinien się zastanowić nad byciem z nią ,bo u niej też mogą pojawić się ta choroba ,nie wspominając już o dzieciach,

po drugie jak jest na ich utrzymaniu,powinna się w miarę podporządkować,jak skończy 18 lat iść do pracy i wyprowadzić się z domu,
z groźbami karalnymi ,to ona musi zdecydować czy iść na policję ,to jest jej rodzina i Ty raczej nie powinnaś się wtrącać ,brat jest dorosły ,da sobie radę,te groźby, to wg mnie takie straszenie,widocznie koniecznie chcą ich rozdzielić, ze sobie znanych powodów.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...