Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić aby wrócił i czy wróci ??


Gość Przerwa w związku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przerwa w związku

Witam . Mam problem chłopak po 2,5 latach powiedział , że chcę przerwy . Przerwę mamy już od niecałych 2 miesięcy . On ma 19 lat a ja 20 lat myślę , że to przez ze mnie jest to jestem osobą , która mówi prawdę i która nie raz docina . :( nie wiem jak to zmienić obiecałam mu że się zmienię i wogóle ale on boi się wrócić . :( Na spotkaniach jest dobrze nawet bardzo dobrze ale on nadal nie chcę wrócić . Co mam zrobić aby wrócił do mnie ??

Odnośnik do komentarza

Nie jestem zwolenniczką przerw w związku, bo to najczęściej sprowadza się do "odpoczywania od siebie", zamiast rzeczywistej pracy nad sobą, nad związkiem. Taka przerwa w rezultacie jest zbędna i nic albo niewiele wnosi do relacji, albo wnosi zmiany na krótko, a potem wraca się do status qua.
Przerwa w związku, pytasz, czy Twój partner wróci do Ciebie. Nie wiem, bo wiedzieć tego nie mogę. Nie możesz go zmusić do związku, do miłości. Napisałaś, że rozstanie to Twoja wina i że obiecałaś chłopakowi poprawę. Deklaracje mogą nie wystarczyć. Obiecać tak naprawdę można wszystko, a realnie wypełnić niewiele z tych obietnic. Być może tego obawia się Twój partner. Zresztą z drugiej strony, skąd taka pewność, że kiepska jakość związku to tylko wyłącznie Twoja zasługa. Na relację pracujecie oboje. Może Twój partner też nie jest wcale taki krystaliczny i mógłby wiele zmienić, by Wasza relacja była bardziej satysfakcjonująca zarówno dla Ciebie, jak i dla niego. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...