Skocz do zawartości
Forum

czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę?


Gość ann95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dwa dni temu miały miejsce pieszczoty z moim partnerem, podczas których przez chwilę dotknął moich warg sromowych penisem. Nie doszło do stosunku, partner nie miał wzwodu. Od poniedziałku biorę tabletki antykoncepcyjne jednak tego samego dnia brałam ostatnią tabletkę antybiotyku Augmentnin, który osłabia działanie tabletek. Czy w takim razie istnieje ryzyko zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam,jestem nowa na forum i od jakiegos czasu mam ogromne nerwy,
27 grudnia odbylam stosunek przerywany z facetem jednak byłam bardzo niespokojna i w 3(30 grudnia) dobie wzielam tabletke,,po". Krwawnienie wystapilo 5 dni po tabletce. Jednak 9 dni przed terminem miesiączki,trwało ono tydzień i było b. obfite. Wykonalam po tym chyba z 3 testy ciążowe wszystkie negatywne, 21 stycznia bylam u ginekologa ktory kazał mi potraktować to krwawienie jako miesiączka a nie skutek uboczny i stwierdził że on nie widzi ciąży ale moze być za wczesnie i skierował mnie na Bete hcg. To było już 25 dni po stosunku i wynik bety wyszedł <0,1 nie wiem czy po tym czasie wynik będzie już wiarygodny:( kolejna miesiaczka spóźnia mi się już tydzien,mam białe plamienia i czasami bolą mnie jajniki...dwa dni temu robiłam test plytkowy i wyszedł negatywny.Dziewczyny czy ja już jestem nienormalna? Ciągle boję się ze moge być w ciąży:( Czy Beta hcg nie była za wcześnie zrobiona? czy mogę być pewna wyników Bety? co sądzicie o tym? Proszę o nie dogryzanie mi tylko o pomocny komentarz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...