Skocz do zawartości
Forum

niepożądane dolegliwości po thc


Gość _nOormal_giirl_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _nOormal_giirl_

mam taki problem ..paliłam marihuanę przez ponad rok codziennie lub kilka razy w tygodniu zawsze czułam się dobrze lecz 8 dni temu zapaliłam i źle się poczułam na drugi dzień było wszystkoo dobrze.. zrobiłam przerwę 3 dni zapaliłam i bałam się że źle mi ''wejdzie'' i tego razu też źle się poczułam mdłości itp.. na drugi dzień wstałam jak zawsze cały dzień miną mi jak zazwyczaj lecz wieczorem zaczęło mi się kręcić w głowie troche mdłości i drżenie ciała... byłam troche przestraszona bo nie paliłam a czułam się źle,potem na trzeci dzień też czułam się nie za fajnie suchość w buzi i totalny brak apetytu nie mogłam patrzeć na jedzenie tylko owoce mogłam jeść..z dnia na dzień jest coraz lepiej choć nadal czasem robi mi się sucho w buzi .dreszcze a nie palę od 5 dni .wiem że to nie dużo ale już nigdy nie zapalę bo gdy było fajnie to było fajnie a teraz jest nie fajnie i boję się źe to mi nigdy nie przejdzie że zawsze się będę tak czuć .pomaga mi nie myślenie o tym jak się czuję ..spacer słuchanie muzyki ,sprzątanie ale gdy usiądę i zacznę myśleć o tym jak się czułam i mogę poczuć i że kiedy będzie lepiej to to powraca .. mam takie pytanie czy gdy ciało oczyści się z thc czy wszystkie niepożądane dolegliwości takie jak mdłości dreszcze ,suchość w buzi ,brak apetytu.. ustąpią ?

Odnośnik do komentarza

_nOormal_giirl_, słusznie postąpiłaś, odstawiając marihuanę. Mam nadzieję, że wytrwasz w postanowieniu i nie wrócisz do palenia. Z każdym dniem powinno być coraz lepiej. By nie myśleć o nieprzyjemnych dolegliwościach, zaangażuj się w jakieś hobby albo sport. To pozytywnie wpłynie nie tylko na Twój organizm, ale też na psychikę. Pij dużo wody i dbaj o zbilansowaną dietę. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...