Skocz do zawartości
Forum

Pociągająca dziewczyna


Gość Mateusz_15

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz_15

Hey mam na imię Mateusz i mam 15 lat. Chodzę do klasy z pewną śliczną dziewczyną - Olą. Chyba się w niej zakochałem, ale wiem że ona mnie nie lubi. Kiedyś z moimi kolegami dokuczaliśmy jej. Teraz wiem że to był błąd! Ona mi tego nigdy nie wybaczy, a od jakiegoś czasu czuję że zależy mi bardzo na niej. Raz jak mieliśmy dyskotekę w szkole nie mogłem się na nią po prostu napatrzeć. Była bardzo seksownie ubrana. Strasznie mnie pociągała. Pociągała mnie tak że nie mogłem usiedzieć w miejscu, a moje ciało obezwładniły motylki. I to straszne. Ona mnie pociąga tak bardzo że nie mogę spać w nocy. Na lekcjach często jej się przyglądam, ale Ola nie zwraca na to uwagi. Chciałbym być jej chłopakiem, a przynajmniej by mi wybaczyła i normalnie ze mną rozmawiała. Pomocy bo bardzo mi na niej zależy! Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Hej
W czym mamy Ci pomóc? Przecież nie zagadamy do niej w Twoim imieniu ;)
Cóż można poradzić. Jeśli wstydzisz się zagadać, to napisz liścik i jej daj, lub napisz do niej na fb. Na wstępie przeproś za wcześniejsze zachowanie i poproś o wybaczenie.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Mateusz, do odważnych świat należy! ;) Jeżeli zależy Ci na Oli, to zainicjuj rozmowę. Podejdź do niej i zagadaj. A jeśli brakuje Ci odwagi, to zadzwoń, napisz do niej. Przeproś za wcześniejsze zachowanie i zapytaj, czy jest szansa, żebyście mogli ze sobą normalnie rozmawiać jak znajomi, bo źle się czujesz, kiedy traktuje Cię jak powietrze. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się po Twojej myśli. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...