Skocz do zawartości
Forum

jak wpływać na ludzi?


Gość liljaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tytuł być może trochę mylący. Nie jestem handlowcem, który chce sprzedać jak najwięcej swojego produktu, ani nie pracuję w agencji reklamowej. Po prostu potrzebuję nauczyć się jak delikatnie "manipulować" ludźmi ale można powiedzieć w szczytnym celu, którym jest spokój. Pracuję w grupie, nie zależy mi na tej pracy, szukam innej, ale sądzę, ze wszędzie będę miała ten problem. Otóż jestem sprowadzana trochę do roli kozła ofiarnego. Mimo iż nie jestem jakaś ułomna. Jakoś moje niedociągnięcia szybko rzucają się w oczy, jestem tez ta osobą, która z reguły dostaje o*ieprz, mimo iż ktoś inny równie dobrze tez sobie zasłużył, ale ten ktoś posiada cudowną umiejętność znikania w tłumie. Ludzie potrafią rozpętać burzę z niczego. Mimo iż staram się załagodzić konflikty, z reguły nie wychodzi. Dziś po prostu wyszłam, powiedziałam, że jak się nie uspokoi (koleżanka " " ) to nie będę z nią gadać. Wyczuwam wrogie nastawienie ludzi do mnie mimo iż nic im nie zrobiłam. Wszyscy byliśmy nowi, prawie nikt się nie znał. Myslę, że problem może brac się stąd, że ja bardzo przezywam porażki, odnoszę je do siebie. Wolałabym pracować sama, ewentualnie z jedną osobą, gdybyśmy się dogadywały. Ja nie szkodzę nikomu specjalnie. Umiem wybaczać. Ludzie mają swoje problemy tylko dlaczego wyzywają się na mnie..

Odnośnik do komentarza

polecam knige R.B.Cialdini "wywieranie wplywu na ludzi teoria i praktyka" polecam goraco moze nie do zastosowania codziennego ile do poglebienia wiedzy na temat codziennych pulapek w jakie wpadamy choc by ,ja osobiscie skorzystalam z kilku technik przy zakupie autek :) wzasadzie niech no policze 4 autka zbilam z ceny rewelacyjna lektura w przypadku dokonywania tranzakcji z opcja negocjacji ceny ;) zas co sie ma powyzej opisanej sytulacji hmm.. moze warto poszukac innej pracy skoro praca w grupie Ci nie wychodzi ;) nigdy wszystkim nie dogodzimy i zawsze beda tacy co sympatia darzyc Nas nie beda -czlowiek zazdrosna bestia jest nie zapominaj ;) najwazniejsze bys Sama z Soba czula sie dobrze a potem to juz jak efekt domina pozdrawia i zycze powodzenia :) a odbijajac od manipulacji polecam "inteligencje emocjonalna " bardzo madra tresc ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...