Skocz do zawartości
Forum

Nudności i ból brzucha a niski poziom hormonów


Gość agapi20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie przed miesiaczka zle sie czulam nudnosci i bol w podbrzuchu poszlam do lekarza i kazali mi z robic badanie moczu ale nie wykryto ciazy. Miesiaczke mialam dostac 15.01.2011 oczywiscie miesiaczka moja jest nie regularna po tygodniu czasu poszlam do lekarza i z robilam test ale nie wykryto znowu ciazy. Lekarka powiedziala mi ze moge byc w ciazy ale ze hormony sa niskie i nie wykazuje powiedziala mi zebym jeszcze poczekala tydzien czasu i mam powtorzyc test. Nie wiem co mam robic boli mnie dalej podbrzuchem i mam nudnosci czy to moze byc ciaza ??? dziekuje

Odnośnik do komentarza

Skoro jesteś pod opieką lekarza to powinnaś kierować się jej wytycznymi, czyli powtórzyć test we wskazanym terminie. Oczywiście, mdłości i kiepskie samopoczucie są jednym z pierwszych objawów ciąży, ale są też objawami różnych chorób, także trudno tylko na tej podstawie coś twierdzić. Musisz powtórzyć badanie i jeśli podniósł Ci się poziom hormonów to oznacza ciążę. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Mam podobny problem. Jestem 27 letnią kobietą. Od 15 lat mam podawane hormony (estrogeny, progesteron) ze względu na duże niedobory. Obecnie od 3 miesięcy jestem zupełnie bez hormonów (ze względu na zmianę lekarza prowadzącego, który prosił, abym przez 4 miesiące nie brała żadnych leków hormonalnych). Okresu już praktycznie nie mam, miewam plamienia i podkrwawiam od czasu do czasu. Przez pierwsze 2 miesiące krwawiłam bardzo często, czasami bardzo obficie. Po za tym często przed lub podczas takich krótkich krwawień mam mdłości, czasem wymiotuję, zdarzają się zasłabnięcia. Nie mam apetytu, bardzo silnie odczuwam najmniejszy stres (co spowodowało stany lękowe). Mam wzmożone poczucie pragnienia, mocno się pocę bez przyczyny, mam wciąż zimną i wilgotną skórę. Moja waga nie zmieniła się pomimo braku apetytu. Czasami miewam wieczorne napady głodu (około 21). Za 3 tygodnie mam mieć wykonywane badania hormonalne. Co mam zrobić aby przetrwać ten trudny czas? Przez wzmożone odczuwanie stresu, zasłabnięcia, mdłości i inne odczucia nie mogę prowadzić normalnego życia (jazda autem, spotkania towarzyskie, zwykłe gotowanie dla rodziny itp).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...