Skocz do zawartości
Forum

czy mogę być bezpłodna?


Gość Sylwia_89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem jak zacząć więc może prosto z mostu.. Tabletki antykoncepcyjne brałam ok 5lat, w listopadzie 2014 stwierdziłam że przestane je zażywać, bo planujemy z mężem dziecko. W grudniu dostałam okres, w styczniu tak samo.. Często próbujemy, ale jak na razie nic z tego.. Czy jest możliwość, że to jeszcze za wcześnie na starania o dziecko? Czy powinniśmy się martwić, że jednak jesteśmy bezpłodni..

Odnośnik do komentarza

Po roku bezowocnych starań przy regularnym współżyciu można mówić o podejrzeniu bezpłodności. 3 miesiące to stanowczo za wcześnie. Ja zaszłam w ciążę po 10 miesiącach starań i też 5 lat brałam tabletki tylko, że po odstawieniu dałam sobie pół roku na regenerację organizmu.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Witaj, po tak długim stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych Twój układ hormonalny może być nieco rozchwiany. 3 miesiące prób to krótki czas aby stwierdzić że jesteś bezpłodna.Warto jednak zrobić badania hormonalne i skontaktować się z lekarzem. Twój mąż również powinien zrobić badania nasienia. Poszukaj lekarza androloga, ginekologa w Warszawie on zajmuje się leczeniem par.

Odnośnik do komentarza

Po odstawieniu tabletek anty trzeba sobie dac czas na prywrocenie wszystkiego do normy sprzed antykoncepcji. spokojnie i probojcie dalej. Tak jak ktos juz wspomnial po roku starań jesli sie nie udaje mozna sie zaczac zastanawiac nad kwestią bezplodnosci i wtedy tez udac sie do lekarza.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...