Skocz do zawartości
Forum

czy moze miec depresje


Gość takajednaona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość takajednaona

Witam moj chlopak czesto ma wahania nastroju mowi ze nie jest mnie wart zebym kogos sobie znalazla ze nie bedzie mi z nim dobrze.po kilku dniach rozmawia normalnie i jak zapytalam sie czemu tak robi to powiedzial ze nie wie co bedzie i w tym stanie wyglada jakby nie mial zycia w sobie nic mu sie nie chce ucieka w alkohol. dowiedzialam sie ze ma ciezka sytuacje. kocham go i chcialabym go jakos wspierac ale on mnie odpycha i mowi ze to nie to.chce sie spotkac ale mowi ze nie chce sobie przypominac.probowalam z nim rozmawiac ze jak cos to jestem a on stwierdzil ze go to wkurza i jest mu to obojetne . nie wiem jak go wspierac o cyzm rozmawiac jak sie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

takajednaona, na podstawie Twojego wpisu trudno stwierdzić, czy Twój chłopak cierpi na depresję, czy jego zachowania wynikają z zupełnie czegoś innego. Napisałaś, że ma ciężką sytuację i ucieka w alkohol. Co to za ciężka sytuacja? Zbyt mało informacji, by ferować wyroki i snuć podejrzenia co do przyczyn zachowania Twojego chłopaka. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Nie docenia Twoich dobrych chęci i boi się odpowiedzialności. Nie ma to nic wspólnego z depresją , tylko z jego charakterem i jego ciągotek do alkoholu. Zamiast na siłę go uszczęśliwiać , pomyśl lepiej o swoim szczęściu. Bo czy przy takim facecie można być szczęśliwym ? Ja osobiście w to wątpię , chyba, że odpowiada Ci rola cierpiętnicy... ty będziesz cierpiała ... do czasu aż cię zostawi . Ja też kiedyś w życiu byłam bardzo dobra i otrzymałam podłość . Nie zawsze za dobro otrzymuje się dobro.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...