Skocz do zawartości
Forum

pomocy depresja


Gość mmmmm744

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 20 lat i od około1,5 roku zmagam się z depresją. Nie umiem sobie poradzić z moim życiem, jestem ciągle przygnębiona i rozdrażniona, często mam problem żeby w ogóle wstać z łóżka... Ale do tego doszedł kolejny problem. Podczas niecałego roku mojej depresji schudłam 13 kg ( z 54 to 41 przy 175cm). Ogólnie wyglądałam jak siódme nieszczęście, co tylko pogłębiało moją depresję. Od wczesnej jesieni biorę leki i od tamtej pory mój apetyt zwiększył się niewyobrażalnie. Myślę, że jakby policzyć ile jem, to wyszłoby z 4000kcal dziennie, czasem więcej. Przytyłam już do mojej wagi sprzed depresji i... zaczęłam czuć się grubo. I próbuję się odchudzać. Całe dnie nic nie jem, ale wieczorami dopada mnie wilczy apetyt na słodycze. Co mi jest? Czy to normalne? Błagam, niech mi ktoś pomoże, już mi tak źle, że nie wytrzymam...

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że depresji towarzyszą zaburzenia odżywania, stąd takie wahania w wadze. Z drugiej strony może być to jakiś skutek uboczny przyjmowanych leków. Nie napisałaś nic o tym, czy się leczysz, czy bierzesz antydepresanty, czy korzystasz z psychoterapii. Konieczna jest wnikliwa diagnoza i rozmowa z lekarzem psychiatrą. Pozdrawiam i zachęcam do wizyty u specjalisty!

Odnośnik do komentarza

czy pani mgr nie widzi ze pisala ze sie leczy ,i od tego czasu tyje
piszesz ze masz dosc
dosc tego ze czujesz sie gruba czy depresji ,choc pewnie tego i tego
zmien leki
p.s i nie sluchaj slepo lekarzy
znajdz w internecie na forach cos o lekach przeciwdepresyjnych ,opinie ludzi
poczytaj jak dany lek dziala i pomysl czy bylby dla Ciebie dobry ,jesli tak nakieruj psychiatre na ten lek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...