Skocz do zawartości
Forum

Moj chlopak kara mnie za moja przeszlosc


Gość Przeszlosc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przeszlosc

Jestem z chlopakiem od roku. Znamy sie od dwuch . Przed nim mialam kilku partnerow . Nie byl moim pierwszym chlopakiem . Przez rok nic nieby mu nie przeszkadzalo , a teraz nagle zaczal mowic o tym, ze nie daje sobie z tym rady . Ze mysli o tym, ze mialam przed nim innych go pobijaja . Malo tego wyzywa mnie , stworzyl sobie obraz mnie jaka nie jestem . Wmawia sobie , ze spalam z bardzo duza iloscia facetow . Kochamy sie i nie chcemy sie rozstac . Ale to mnie dobija . Mowie mu, ze zaluje mojej przeszlosci ale ze teraz jestem calkiem inna osoba . Nie zdradzilam go , nie oszukalam , zawsze jestem wobec niego fer. A to co robilam zanim go poznalam to moja sprawa . To nie moja wina, ze jestem jego pierwsza dziewczyna . Oboje mamy po 18 lat . On twierdzi , ze to jest jego choroba . Ze nawet jak mnie wyzywa od najgorszych to powinnam go przytulic , ze zepsulam mu cala psychike tym co mu wyzadzilam . Ale co ja mu wyzadzilam ? Jak juz to robilam sobie krzywde, a nie jemu . Nie wiem juz jak mam do tego wszystkiego podejsc . On ma strasznie negatywne podejscie do wszystkiego . Uwaza sie za nikogo , widzi wszystko w szarych barwach . Co robic ? Nie chce zeby tak mnie traktowal , ale tez nie chce zakonczac tego zwiazku . Pozatym dobrze nam sie uklada . Na codzien nie klocimy sie , wlasciwie to o nic innego sie nie klocimy , tylko o moja przeszlosc . Zawsze mu sie cos przypomni i nagle staje sie zimny do mnie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...