Skocz do zawartości
Forum

petting i spozniajacy się okres


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kilka dni temu uprawialam z chlopakiem petting. Jestem dziewicą. Wydzielało mi sie bardzo dużo śluzu plodnego powinnam dostać okresu lecz go jeszcze nie dostałam czekam juz 3 dni. Nigdy do tej pory mi się nie spóźnił. Chłopak nie miał wytrysku i się nie dotykal więc chyba prawdopodobienstwo ciąży jest znikome prawda?? Boli mnie brzuch, brak apetytu, miałam małe plamki krwi a śluzu było bardzo dużo. Czy mógłby mnie ktoś uspokoić i upewnić ze to nie ciąża tylko zaburzenia hormonalne? Bardzo się stresuje co pewnie wszystko pogarsza. Proszę o opinie i zdanie na ten temat w miare szybko. Będę wdzięczna

Odnośnik do komentarza

Śluz, który wypływa podczas pieszczot to nie śluz płodny, tylko "naturalne nawilżenie" co by był lepszy poślizg podczas stosunku no i co by plemniki umiały łatwiej trafić tam gdzie mają, jeżeli uprawia się seks bez zabezpieczenia . Wy nie uprawialiście seksu z udziałem penisa i pochwy czyż nie? Więc jakim cudem miałabym zajść w ciążę? Okres może Ci się spóźniać właśnie ze stresu, wkręcaj sobie dalej a w końcu urośnie Ci brzuch.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...