Skocz do zawartości
Forum

Badania na choroby intymne


Gość Dziewczyna87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziewczyna87

Witam. Kilka lat temu po stosunku z moim bylym chlopakiem dostalam zielonkawych cuchnacych uplawow i grzybicy. Od tamtej pory mimo przyjmowania lekow na grzybice, infekcje ciagle wracaly (ginekolog nie zrobil badan i leczyl mnie w ciemno, nie leczac przy tym mojego kolejnego partnera z ktorym jestem juz kilka lat i ktory po kazdym podleczeniu ponownie mnie nadkazal). Od roku leczylam sie gdzie indziej lecz rowniez nie robiono mi badan mimo ciaglych nawrotow grzybicy, bolu podbrzusza podczas stosunku i klucia jajnikow. Przepisywano mi leki wg uznania. Wkoncu zrobilam prywatnie posiew i wyszedl enterococus spp i e.coli. Powinno juz byc wyleczone bo dostalam na to globulki. Mam juz chore jelita i leukopenie przez ogromna ilosc ilosc lekow ktore wzielam, a problem grzybiczy nadal nie zniknal. Chce sie przebadac na choroby weneryczne lecz nie wiem na jakie i ktorymi metodami najlepiej je wykryc. Blagam o pomoc bo jestem zbyt slaba by przyjmowac znow leki na chybil trafil a boje sie ze trafie kolejny raz na niekompetentnego lekarza. Dziekuje z gory.

Odnośnik do komentarza
Gość Dziewczyna87

Dziekuje za odpowiedz. Przeczytalam tamten watek. Kiedys probiotyki ginekologiczne mi pomagaly lecz to bylo przed tym jak zaczeto mnie faszerowac doustnymi srodkami przeciwgrzybiczymi i przeciwzapalnymi. Teraz lykam Sanprobi-ma wiecej bakterii. Biore go po 3 tabletki dziennie i grzybicy pochwy nie ma, lecz gdy odstawiam to po dniu mam nawrot i klucie jajnikow. Ponadto po lekach mam chore jelita, czeste biegunki po jedzeniu, mdlosci, swiad odbytu. Nie wiem co to moze byc, jesli ktos wie to prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Dziewczyna87

Dziekuje za zainteresowanie problemem i odpowiedzi. Ginekolog na to ze nie jest w stanie mi juz pomoc bo mam leukopenie i zebym szla do hematologa. Tylko ze nim zaczeli mnie faszerowac to leukopenii nie mialam i jelita byly tez zdrowe. Lekarz ogolny do hematologa skierowania mi nie dal bo powiedzial ze 2,9 leukocytow to nie az tak malo (norma 4-10) i przepisal vit B6. StwIerdzil tez syndrom jelita wrazliwego, lecz skad swiad odbytu i jakim cudem grzybica pochwy znika mi przy zazywaniu probiotyku doustnego nie wiedzial. Wykpil mnie mowiac ze to niemozliwe. Od 3 miesiecy nie biore lekow zadnych a leukocyty urosly mi tylko z 2,7 na 2,9 :-/ wydaje mi sie to bardzo malo. Dopochwowe probiotyki postaram sie znow stosowac choc przes ostatnie kilka miesiecy pieklo mnie po nich, chyba wszystko bylo podraznione. W nastepny wt ide do nowej ginekolog, moze ona cos pomoze.

Odnośnik do komentarza

Może lepiej byłoby aplikować probiotyki dopochwowe, np Lactovaginal czy Invag, stosujesz tylko przez tydzień a dzieki podaniu dopochwowemu nie obciążasz żołądka ani wątroby, a probiotyk bez strat (nie jest narazony na działanie kwasów trawiennych) działa niemal natychmiast w miejscu podania. Odbudowanie flory trwa czasem bardzo długo, nawet miesiącami, bo te dobroczynne bakterie namnażają się powoli, w przeciwieństwie niestety do tych chorobotwórczych, które mnożą się natychmiast.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...