Skocz do zawartości
Forum

kilogramy


Gość marzycielka25

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marzycielka25

Witam. Mam 16 lat, 63 kilogramy i 165 cm wzrostu. Czy to są prawidłowe wymiary? Na pierwszy rzut oka nie wyglądam na grubą, ale gdyby ktoś spojrzał na mój nagi brzuch mógłby pomyśleć , że jestem w pierwszych miesiącach ciąży... Mam także dość dużą pupę i uda.. i rozstępy na wewnętrznych stronach ud. We wrześniu idę do szkoły gdzie raz w tygodniu będę musiała chodzić na basen, a w tej chwili z moim wyglądem poprostu sobie tego nie wyobrażam.. Chcę prosić jakąś doświadczoną osobę o pomoc, by wytłumaczyła mi jak zgubić brzuch i kilka kilogramów.
Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Gość marzycielka25

Nie pomyślałam wcześniej, aby napisać coś o moim dniu :)
Dzień zaczynam oczywiście śniadaniem ok. 7 rano ( bez tego rodzice nie wypuściliby mnie z domu) raz jakiś jogurt z białą bułką raz kanapki czasami szybkie zapiekanki z serem żółtym. Na przystanek maszeruje 20 minut szybkim tempem, gdy jest ciepło jeżdże rowerem. W szkole ok. 13 mam obiad składający się z dwóch dań oraz kompotu. Wracam o 15-16. Znowu 20 minut marszu lub rower i to cały mój ruch + 4 godziny mało intensywnego wf tygodniowo. Po powrocie do domu nie jem regularnych posiłków, jak jest dobry obiad to zjem, jak nie to nie. Zauważyłam, że nawet z nudów gdy np. siedze przed terewizorem ide do lodówki i coś wyciągam. Jem dość dużo i często słyszę uwagi rodziny. Spać chodze różnie od 23 do nawet 2 w nocy.
Dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...