Skocz do zawartości
Forum

zmiana


Gość załamany l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość załamany l

jak mam się zmienić dla dziewczyny ?
ona mówi że chce bym był taki jak kiedyś że się tak szybko nie wkurzałem, że mieliśmy więcej tematów do rozmowy i że nie byłem tak cholernie zazdrosny jak teraz ja ją kocham i po prostu boję się że ją stracę stąd ta zazdrość ;( co jest najgorsze że jesteśmy w związku na odległość i powiedziała że jak dzwonie do niej to tylko powiedzieć że ją kocham i tęsknię a to nie prawda brakuje mi tematów do rozmowy i jak mam się zmienić ? pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Mogę wiedzieć ile już jesteście razem?Każdy związek przechodzi jakiś kryzys.Skoro sam mówisz,że nie masz z nią o czym rozmawiać to usiądź i zastanów sie skąd się to wzięło.Dlaczego wyczerpały wam się temat?Może to przez jakąś sytuacje,jakiś uraz do siebie?Tematy między ludźmi,którzy dobrze się znają nie kończa sie od tak i jakiś powód musi być.Rozumiem,że bardzo ją kochasz i stąd ta zazdrość,ale uwierz,że dla dziewczyny po jakimś czasie może to stać się męczące i to bardzo,moze uważa,że jej nie ufasz skoro jesteś tak zazdrosny.Spróbuj trochę panować nad tą zazdrością i zapewniaj ją o zaufaniu do niej.Po prostu porozmawiaj z nią co jej najbardziej przeszkadza,usiądźcie wspólnie przy najbliższym spotkaniu i porozmawiajcie.W końcu jesteście parą i powinniście rozwiązać to wspólnymi siłami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...