Skocz do zawartości
Forum

Nie potrafie wybaczyc sobie przeszlosci


Gość Przygnebiona123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przygnebiona123

Wyszlam za nieodpowiedniego mezczyzne.Na etapie na jakim wychodzilam za niego bylam skrzywiona i skrzywdzona emocjonalnie. 2 lata po slubie urodzila nam sie cudowna,madra,piekna corka. Gdy miala 3 lata zostawilam meza,nie potrafilam zyc z kims takim jak on- z przeszloscia uzaleznien, choroby psychicznej itp. Nie sprawdzil sie ponadto jako ojciec,niechetnie pomagal mi. Oddalilismy sie od siebie a ze nie przebieral w slowach podczas klotni-znienawidzilam go. Rozwiedlismy sie,poszlam na terapie-wiem ze to byl zly wybor,plynacy ze zlych pobydek-wyjscie za niego za maz. Ale nie potrafie przebaczyc sobie ze zlamalam zycie mojej cudownej corce. Ona bardzo pragnie milosci i chcialaby miec rodzicow ktorzy sie kochaja. Minelo juz 5 lat,mam nowego partnera,drugie sliczne i udane dziecko. Ale bol i wyrzuty sumienia w stosunku do corki nie pozwalaja mi zyc normalnie. Terapia nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

ostatnio o tym rozmawiałam ze znajomą w pracy. Ja jako bezdzietna, w tym momencie singielka. Ona z dzieciaczkiem i problemami z mężem. Mężowi postawiła ultimatum, albo będzie zmiana, albo ona pakuje walizki i idzie w długą z dzieckiem. Obie stwierdziłyśmy, że nie ma niczego gorszego dla dziecka niż stworzenie nieszczęśliwej rodziny. Dzieci nie są ślepe ani głuche widzą co się dzieje i na swój jeszcze niedojrzały sposób interpretują.

Nie powinnaś w żaden sposób obarczać siebie za to, że jesteś z innym mężczyzną. Ba! W tym momencie Twoja córeczka ma warunki do prawidłowego rozwoju i normalnego życia. A z tego co napisałaś poprzedni partner nie sprawdzał się w żadnej z ról. Ona nie miała by możliwości nauczenia się prawidłowych wzorców rodziny. Jest teraz w kochającej się rodzinie i to jest najważniejsze i najpiękniejsze!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...