Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy, apetyt, mdłości i ból podczas stosunku


Gość Alicja24

Rekomendowane odpowiedzi

27 grudnia doszło do zapłodnienia, mialam bóle podbrzusza, jajnków, piersi, kręgosłupa robiłam testy jeszcze przed planowaną miesiączką i wychodziny negatywnie po 35 dniach dostałam okres był mało obfity bolący i krótki. Po tym okresie jeszcze później bolał mnie brzuch i jajniki i plecy mnie często bolą do tej pory, mam zawroty głowy, często oblewają mnie "7 poty" i podejrzewałam że jestem w ciąży ale 19 stycznia byłam u lekarza zrobił mi usg i stwierdził że wszystko w porządku z jajnikami i ciąży nie widzi, kazał mi zrobił badanie moczu- nie wiem po co??? Więć moje pytanie brzmi jeśli nie jestem w ciąży to skąd są te zawroty głowy, apetyt, mdłości, ból podczas stosunku(napieranie na pęherz moczowy)???? czy teraz po 5 tygodniach od zaplodnienia powinnam zrobić test????? PS. Przy pierwszej ciąży test mi wyszedl dopiero po 6 tygodniach od zaplodnienia, lekarz myslał że to tylko stan zapalny pochwy i zaaplikowal mi antybiotyk bardzo silny i straciłam dziecko. Co ma zrobić żeby się upewnić czy jestem w ciąży????

Odnośnik do komentarza

Badanie moczu zlecił żeby wykluczyć zakażenie dróg moczowych. Objawy, które opisujesz, są niespecyficzne i mogą oznaczać nie tylko ciążę. Test sikany wychodzi dodatnio ok. 2 tygodnie od zapłodnienia. Widocznie w tamtym cyklu opóźniła się owulacja i dlatego wyszedł + tak późno. Gdybyś wtedy nie zaszła w ciążę, okres byłby mocno opóźniony. Zrób test sikany, powinien być już wiarygodny, ale jeśli chcesz mieć absolutną pewność, zrób beta hcg z krwi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...