Skocz do zawartości
Forum

Grzybica pochwy w wieku 17 lat


Gość ana40

Rekomendowane odpowiedzi

Moja córka jakiś miesiąc powiedziała, że ją psitka swędzi, piecze i ma żółtą wydzieline. Umówiłam ją do lekarza. Nie chciała żebym z nią szła i w końcu nie poszłam, ale ginekolog udzielił mi informacji. Dowiedziałam się, że nabawiła się grzybicy pochwy i mimo jej zapewnień co do braku stosunku płciowego ma przerwaną błone. Lekarz mówi, że grzybica prawdopodobie przeniosła się drogą płciową, ponieważ pochwa nie zagoiła się do końca po przerwaniu błony. Nie wiem co mam z nią zrobić. Grzybica w wieku 17 lat? Niby za pół roku skończy 18 lat ale dla mnie cały czas jest to mała córeczka. Co byście zrobili na moim miejscu?

Odnośnik do komentarza

No, nie mała...,młodzież w tym wieku zaczyna współżycie ,nawet wcześniej,
musisz się z tym pogodzić,porozmawiać szczerze z córką o antykoncepcji i zagrożeniach chorobami przenoszonymi droga płciową,
choć w dobie internetu wydawałoby się ,że młodzież wie więcej od rodziców,
ale na tym forum można się przekonać ,że jednak nie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość nicolette355

Nie wiem czemu dziwi Cie grzybica pochwy w wieku 17 lat... Mozna sie tego nabawic nawet na basenie czy przy czymkolwiek. Poza tym powinnas porozmawiac z corka otwarcie na takie tematy. Teraz wspolzycie w tym wieku to nie chce mowic, ze rzecz normalna, ale tak sie dzieje. Poza tym ona niedlugo bd dorosla, wiec musisz sie przygotowac na rozne rzeczy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...