Skocz do zawartości
Forum

Proszę o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem. Bardzo proszę o pomoc, bo naprawdę sama nie wiem co robić. 3lata temu lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne Microgynon21. Miałam torbiela na jajniku więc ginekolog zalecił takie leczenie. Tabletki stosowałam 7mies. nic złego się nie działo. 4mies temu poroniłam. Postanowiłam stosować znowu antykoncepcje. Zaczęłam od plastrów Evra. Po naklejeniu odczuwałam drętwienie w kończynach. Wystraszylam się i natychmiast go odkleiłam. Po miesiącu zaczęłam stosować tabletki Yasminelle. Wydawały się dopasowane jednak po 10 tabletce zaczęłam znowu odczuwać drętwienie. Silne. Odstawiłam również tabletki. Naprawdę nie wiem co to może oznaczać. 3lata temu nic się nie działo a teraz takie cuda. Zobaczyłam, że plastry Evra i Yasminelle mają taki sam hormon w składzie. Czy to może mieć jakiś związek? Boję się, że to objawy zakrzepicy. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że wybiorę się do lekarza. Chodzę prywatnie i mam naprawdę dobrego Ginekologa. Jednak przed kolejną wizytą chcę sprawdzić najpierw czy w ogóle mogę przyjmować tabletki antykoncepcyjne. A co do moich poprzednich pigułek... Faktycznie nic złego się nie działo, ale bardzo przytyłam i zatrzymywała mi sie woda w organiźmie, spuchłam tak więc tamte odpadają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...