Skocz do zawartości
Forum

Dziwna sytuacja vs związek


Gość Powerxd

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem byłem z dziewczyną od wakacji wtedy ją poznałem przyjechała do mamy na przepustce ponieważ z powodów rodzinnych mieszka w domu dziecka, byliśmy razem odległość nam nie przeszkadzała jednak widzialem po niej że przyjeżdża do mamy tylko ze względu na to że ja mieszkam nie daleko jednak w święta zerwała ze mną i powiedziała że nie chce już tu przyjeżdżać i ma dosyć swojej rodziny jestem załamany zapytała czy będę się z nią przyjaźnić kocham ją więc odpowiedziałem że tak jednak kiedy ją odwiedzam u jej mamy ( bo jest tutaj do 5 stycznia a potem wyjeżdża) no i kiedy do niej przychodzę mówi że jesteśmy kolegami ale prawie co chwile się całujemy a kilka razy prawie doszło do stosunku co mam robić ? Zależy jej jeszcze ja mnie? Walczyć czy dać sobie spokój ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli ją kochasz to walcz...,nie zwracaj za bardzo uwagi na to co mówi,być może uważa ,że i tak z nią nie będziesz, bo jakby nie było jest w Domu Dziecka ,nie wiadomo co jej chodzi po głowie,
jest to efekt jej trudnej sytuacji rodzinnej,
jak będzie widziała ,że bardzo Ci na niej zależy ,przekona się do Ciebie i zaufa w 100%,będzie dobrze.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Powerxd, Twoja (była) dziewczyna deklaruje co innego, a zachowuje się jeszcze inaczej. Wysyła Ci niespójne komunikaty, więc nic dziwnego, że czujesz się zagubiony i nie wiesz, co masz robić. Nikt nie jest w stanie zagwarantować, że ten związek się uda, ale jeżeli Ci na niej zależy, kochasz ją, to walcz o nią. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...