Skocz do zawartości
Forum

Odejście żony z córką do innego mężczyzny


Gość zraniony

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczelo sie tak. Moja zona znalazla innego faceta mamy coreczke 3 letnia. Od 3 tygodni nie mieszka w domu. Informuje mnie ze juz nic nie czuje ze mnie nie kocha ze mam sie oswoic z mysla ze ona bedzie z innym i ze ma zamiar z nim mieszkac a on ma mnie zastapic. Zmienila sie od miesiaca czasu tak ze jak z nia rozmawiam to czuje jak bym jej nie znal. Ubiegam sie o nia tlumacze jej ze rodzina to podstawa ale ona nie slucha i mowi ze jak nie dam jej spokoju to wezmie spakuje mala i wyjedzie za granice albo zabije siebie albo mnie. Jej rodzina jest w szoku ja tez nie mam pojecia co robic pomuzcie

Odnośnik do komentarza

Pozostaje się z tym pogodzić,widzisz ,że Twoje prośby nie przynoszą skutku,a pewnie należysz do takich facetów ,co to wszystko wybaczają i ona wie ,że w każdej chwili ,jak jej nie wyjdzie z tamtym facetem,może do Ciebie wrócić ,więc "używa" życia,
dałeś się tak lekceważyć w związku to tak masz ,drugi by nie chciał mieć więcej z nią nic wspólnego,
płaszczeniem się tylko pogarszasz swoją sytuację.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

zraniony, rozumiem, że chcesz ratować swoją rodzinę, ale zauważ, że Twoja żona nie chce niczego ratować. Odeszła od Ciebie, związała się z innym mężczyzną, zabrała córkę i straszy Cię, że jeśli nie dasz jej spokoju, to będzie źle. Cóż w takim wypadku można zrobić? Do powrotu i walki o małżeństwo jej nie zmusisz. Ewentualnie możecie spotkać się, by przedyskutować warunki rozstania/rozwodu, opieki nad córeczką etc. Jeśli nie chce być z Tobą, niech przynajmniej formalnie pozwoli Ci odejść, byś z czasem mógł pomyśleć o nowym związku i miał zagwarantowane widzenia z dzieckiem. Zdaję sobie sprawę, że jest to dla Ciebie niezmiernie trudna sytuacja, ale na Twoim miejscu skontaktowałabyś się z dobrym prawnikiem, który pomoże Ci w sprawach okołorozwodowych. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...