Skocz do zawartości
Forum

Jak żyć w zgodzie z chłopakiem?


Gość sara919

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat i jestem w zwiazku z chlopakiem 17 letnim . Jednakze jest jeden problem. Jestem osoba ktora lubi zaczynac klotnie, badz szukac dziury w calym, jestem strasznie zazdrosna o niego nawet o najmniejsza rzecz. Chce z tym skonczyc. Ufam mu, ale nie wiem jak poradzic sobie z moim zachowaniem. W kazdym poprzednim zwiazku bylo to samo, nie moglam dalej ciagnac zwiazku bo kazdemu przeszkadzalo moje zachowanie. Wkoncu znalazlam chlopaka, ktory wykazuje bardzo duze zainteresowanie mna, pomaga mi w kazdej chwili kiedy go potrzebuje itd. Boje sie ze moje zachowanie zniszczy to co jest teraz. Nie chce go stracic, wiec postanowilam ze napisze tutaj i moze dostane jakas rade. Co zrobic zeby moje zachowanie bylo normalne, zeby nie powodowac klotni o zadna bzdure, ani nie stwarzac problemow. Ostatnio mi powiedzial, ze to wszystko nie bedzie mialo sensu, jezeli co chwila bede sie obrazac, co mam zrobic z tym ? Dziekuje za odpowiedz, Sara.

Odnośnik do komentarza

Musisz się zmienić. Nie możesz być taka kłótliwa, bo z Tobą nie wytrzyma nawet mimo wielkiej miłości, jaką Cię darzy. Każdy chce szacunku i równości. Przestań się obrażać. Przecież to i tak nie ma sensu. A dlaczego piszesz, że lubisz się obrażać? Co z w tym fajnego? Jaką czerpiesz z tego radość, że ranisz swojego chłopaka? Nie rozumiem Twojego zachowania...

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, to kontrolować to co się mówi i jaqk się reaguje na pewne sytuacje. Zazdrość jest rzeczą ludzką, pod warunkiem, ze nie jest przesadzona. Niektórzy mówią, że odrobina zazdrości swiadczy o tym, że pare na sobie zalezy, ale kłótni i awantury oraz zazdrość z błahych powodów mogą prowadzić do zniszczenia związku. Dlatego zacznij od zdystansowania się do zazdrości. przymykaj oko na niektóre sprawy, nie wywołuj kłótni. Jesli zauwazysz, że zaczynasz prowokować i szukać dziury w całym, nie ciągnij tego tylko obróć sytuację w żart i rozluźnij atmosfere. Unikaj kłótni, a już na pewno awantur. Musisz postarać się być spokojniejsza, bardziej tolerancyjna i wyrozumiała. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

no nakryłam go juz z 5 razy jak ją podglądał, a jak pytam po co to robi to sie złosci i mówi ze ja mu zabraniam nawet spojrzec na kolezanke, powiedział tez ze intersuje sie zyciem swoich znajomych co robia w zyciu itd, a przeciez to nie jest juz jego nawet znajoma bo on go zdradziła dlatego znia nie jest inawet chyba czesc sobie niemówią! A jam mam kopleksy przez to jak on ją podgląda na facebooku, bo ona jest utalntowana muzycznie nagrywa własne piosenki i teledyski, boje sie ze ja jestem dla niego mało ambitna.

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś mało ambitna! Nie możesz tak o sobie myśleć... Widocznie chłopak dalej coś czuje do tamtej dziewczyny..Po własnych doświadczeniach mogę ci powiedzieć że im bardziej byłam o kogoś zazdrosna tym bardziej psuło to nasze relacje... A jak zbyt mało to mówił czy go nie kocham.... także nie wiem jaka jest granica i jak wypośrodkować zazdrość... Jesteś zakochana, zależy ci, boisz się utraty, to normalne. Może ty obudź w nim odrobinę zazdrości...

Odnośnik do komentarza

no to co loliś co z tego ze jest utalentowana muzycznie i nagrywa piosenki wiesz w dzisieszym swiecie kazdy to moze robic i nie musi miec talentu Ty jestes madrzejsza i wierniejsza wiec nie porownuj się z nią Ty jesteś inna i koniec a tamta niech robi co chce ja bym powiedziala facetowi zeby ja usunal ze znajomych albo zeby do niej nie zagladal bo jak taki ciekawy co u niej to niech idzie do niej a co ze mna siedzi, wiesz ja rozumiem ciekawosc ale nie oszukujmy sie była dziewczyna i nasz facet ktory sie nia interesuje to kiepska śmietanka do towrzystwa zapytaj czy jego uczucia do Ciebie sa szczere bo moze czuje cos do niej a roztsali sie przez zdrade zal moze miec ale serce nie sluga, pogadaj z nim

Odnośnik do komentarza

ale problem tkwi w tym , ze nie moge z nim o tym pogadac, bo ja sie o tym dowiaduje ze swoja eks podgląda z jego przeglądarki internetowej a on by sie wsciekł jak by sie dowiedził ze mu szperałam, ale ja robie to nie bez powodu, kiedys przez przypadek sie dowiedziłam ze ją raz na jakis czas podgląda i dlatego teraz to sprawdzam on doskonale o tym wie ze mu grzebałam w historii dlaego czesto zmienia hasło na swoim profilu w laptpie, natomiast nie ma swojej eks w znajomych

Odnośnik do komentarza

ale on historii nie kasuje on tylko często zmienia hasło do swojego profilu na laptopie, nie wiem w takim razie jak z nim o tym pogadac, bo jak zaczne gadac o tym tak od tak sobie to zaraz sie domysli ze musiał byc jakis przeciek tzn ze mu grzebałam w historii, i zacznie sie na mnie nawydzierać odróci kota ogonem i tyle z tego bedzie :/

Odnośnik do komentarza

chociaż moge powiedziec mu tak ze nie mogłam sie zalogowac na swoim profilu i chciałam na jego ale ze zmienił hasło poraz kolejny to dało mi to do myslenia ze moze miec cos na sumieniu i bla bla no w akzdym razie cos takiego mu powiem pedzej w to uwierzy bo juz pare razy sie tak zdażyło ze niemogłam sie zalogowac na swoim profilu.

Odnośnik do komentarza

loliś a ufasz mu? Ja mam swoich byłych w znajomych na fb czy nk i co to wcale nie oznacza, Że coś do nich czuje. Po prostu trudno jest wykreślić kilka lat czy miesięcy z życia, głupio jest udawać, że się nie znamy. Sprawdzam co u nich słychać z czystej ciekawości czasem zagadnę ale tyle. Moim zdaniem nie powinnaś grzebać w laptopie i historii bo to tak jakbyś mu powiedziała, że mu nie ufasz. Czy on daje Ci jakieś inne powody do zazdrości?

Odnośnik do komentarza

ale ja nie rozumiem tego bo skoro on twierdzi ze jej nienawidzi to po co ją podgląda na fb? a co do zaufania to jest z tym problem od lat serdnio ufam facetom a wszystko to przez mojego tate bo on oszukiwał moja mame , mój były tez mnie oszukiwał i poprzedni chłopak też!

Odnośnik do komentarza

coś nie masz farta do facetów.
Moze chce szczycić się tym że ma brzydkie dziecko albo męża albo chłopaka. Ja czasami obserwuję coś takiego , że jak rozpada się związek to zaczyna się konkurencja, oto kto ma ładniejszego partnera, lepszy samochód, ładniejszy dom, kto ma świetną prace itp... Może właśnie Twój chłopak tak ma...Nie chce być gorszy dlatego caly czas ją obserwuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...