Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki, powiększenie brzucha i ból w okolicy nerek


Gość muminek22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam na imie Anna i jestem osoba z nadwaga.Mam juz 7-letnia corke i bardzo pragne urodzic drugie dziecko ale dotad nie udawalo mi sie zajsc w ciaze a nie uzywamy z mezem zadnych zabezpieczen.Od zeszlego miesiaca nie mam miesiaczki,brzuch mi urosl ale zaczal mnie pobolewac po stronie nerek.temperature mam od 36.8-37.2 i martwie sie ze nie jestem w ciazy.co mam zrobic?

Odnośnik do komentarza

Witaj,
Musisz sprawdzić czy jesteś w ciąży, chociaż raczej w pierwszym miesiącu by Ci brzuch nie urósł. Ból w okolicy nerek to poważna sprawa, nie lekceważ tego i wykonaj badania, które zaleci lekarz. A problemy z zajściem w ciążę... wiele kobiet je teraz ma i mogą być związane z wieloma rzeczami, a nadwaga to chyba akurat najmniejszy problem. Badałaś tarczycę? Często problemy z tarczycą utrudniają zajście w ciążę. Dodatkowo, nadczynność tarczycy powoduje tycie, więc może warto byłoby sprawdzić czy to wszystko nie ma ze sobą związku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Ciąża nie jest wykluczona i powinnaś zrobić jak najszybciej test ciążowy, ale przede wszystkim powinnaś udać się do lekarza i wykonać serię badań (szczególnie badanie moczu). Nie można lekceważyć objawów, o których piszesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...