Skocz do zawartości
Forum

Nerwica i lęk przed ludźmi utrudniający życie


Gość XDotka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 23 l. Jestem samotna matka 2 malutkich dzieci. Moim problemem jest nerwica na ktora choruje od 4 lat. Choroba ta nie daje mi normalnie zyc i funkconowac.
Nie potrafie dac sobie rady w najprostrzych sytuacjach. Zakupy, podroz autobusem, wizyta u lekarza...Boje sie ludzi, tego jak ktos na mnie patrzy. Wpadam w paranoje.
Ta choroba powraca zawsze.kiedy mam dolki w swoim zyciu i jest mi ciezko. Tym powodem teraz jest moj rozwod z mezem.
Leczylam sie pol roku dopoki nie zaszlam w ciaze. Terapia w miare przynosila efekty ale duzo przybieralam a wadze po lekach i to wpedzalo mnie w zle samopoczucie psychiczne.
Czy jest jakis sposob zeby sobie poradzic z tymi dolegliwosciami i nerwami? Czy do konca zycia beda przyslaniac mi caly swiat? ;(

Odnośnik do komentarza

Od kiedy zaszlam w ciaze z droga corka przestalam przyjmowac Mozarin i nie kozystam z pomocy psychiatry. Nie mialam zadnych zabuzen lekowych.
Cala moja ciaza byla przezyta w nerwach. Kiedy urodzilam corke (3 mies. temu) wyprowadzilam sie z dziecmi od meza. Od miesiaca czuje spowrotem wymienione dolegliwosci.

Odnośnik do komentarza

Kiedy lapia mnie teraz leki tlumacze sobie ze to tylko moje urojenia ze nic sie nie dzieje. Czasem jednak nie pomaga i wpadam w paranoje np. W tlumie czy na zakupach. Jaka jest szansa zeby wyleczyc te objawy i czy kinieczne jest przyjmowanie lekow? Czy mozna jakos poradzic sobie z tym samemu? Rowniez pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...