Skocz do zawartości
Forum

Dwa oblicza chłopaka


Gość anilka

Rekomendowane odpowiedzi

mam pewien problem od dluzszego czasu w sumie juz 3 razy zrywalismy kontakt pisze i czasem spotykam sie zkolega .I od pewnego czasu jest dziwnie bo czasem pisze ze teskni zegdziess sie wybierzemy czy tesknie za nim itp ainnnego razu taki obojetny albo wogole sie nie odzywa ajak sie odezwe pierwsza to on odpisuje tak obojetnie co robic osttanio mi napisal ze jestem kolezanka jak kazda inna czy z kazda caluje sie nie wiem co o tym myslec meczy mnie taka sytuacja

Odnośnik do komentarza

anilka, prawdopodobnie zaangażowałaś się w ten związek i chciałabyś czegoś więcej, a Twój chłopak najwidoczniej nie jest na tyle zainteresowany tą relacją, dlatego napisał, że traktuje Cię jak koleżankę. Jeżeli coś Ci nie odpowiada w tej znajomości, czujesz się skrzywdzona, niedoceniona, zraniona, to koniecznie musicie ze sobą porozmawiać i wyjaśnić, jaki charakter ma mieć Wasza relacja. Porozmawiajcie ze sobą spokojnie, w cztery oczy, bez pretensji i oskarżycielskiego tonu. Lepiej wiedzieć, na czym stoisz. Możliwe, że Ty oczekujesz więcej niż chłopak jest w stanie Ci zaoferować albo najzwyczajniej w świcie bawi się Twoimi uczuciami, nie zważając na to, że może Cię zranić. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość ula123321

Mysle,ze jemu nie zalezy na Tobie i wasze znajomosci za bardzo.To wyglada jak by pisal do Ciebie jak mu sie nudzi a potem znajdowal juz inne zajecie lub inna kolezanke(?) i juz o Tobie zapomina.Chyba za bardzo sie zaangazowalas bo widac ,ze z jego strony nie zalezy mu na niczym wiecej...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...