Skocz do zawartości
Forum

Jakie są intencje chłopaka?


Gość Majlii

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu poznałam chłopaka w internecie na portalu randkowych, potem nasza znajomość przeniosła się na facebooka. Dużo rozmawialiśmy potem jakiś czas przestaliśmy potem znów rozmawialiśmy. Kiedyś był pijany i napisał czy jestem gotowa na związek ja odpowiedziałam, że tak a on tłumaczył , że trochę wypił i się wycofał. Aż w końcu zaproponował spotkanie, bardzo chciał mnie poznać , zobaczyć na żywo, mówił, że mu się podobam, że uważa, że jestem ciekawą osobą, fantazjował o pocałunkach itp. Przed spotkaniem oświadczył, że jest chory , zrozumiałam, potem nasza rozmowa polegała tylko na tym, że to tylko ja tak naprawdę prowadziłam rozmowę. Potem znowu się nie odzywał dałam spokój ale on zaczynać lubić moje zdjęcia na fb i instagramie, kiedy znowu się do niego odzywam to jesgo odpowiedzi są nużąco lakoniczne... Wiem , że ta historia wygląda trochę żałośnie ale chciałabym wiedzieć jakie są jego intencje, czy zależy mu czy ma mnie kompletnie gdzieś?
Czy mam sobie dać spokój?
Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Majlii

Odnośnik do komentarza

Hej,
a wiesz na pewno, że jesteś jedyna? Może na tym portalu randkowym poznał nie tylko Ciebie. Może dyskutować nie tylko z Tobą, trzymać kilka dziewczyn w obwodzie i niby obdarza je zainteresowaniem, ale trzyma na dystans. Bo sama nie rozumiem takiego traktowania, to przyciąga, to odpycha.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Majlii, chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć intencji chłopaka, którego poznałaś na portalu randkowym. Może jego zachowanie wynika z tego, że flirtuje z kilkoma kobietami naraz, a Ciebie trzyma jako alternatywę, co zasugerowała Lena V.? Może jest nieśmiały? Może już jest w jakimś związku, ale obawia się Ci o tym powiedzieć? Nie mam pojęcia. Opcji jest wiele, a która jest prawdziwa - nie wiadomo. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...