Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie krok po kroku wiktor234


Gość wiktor234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiktor234

Witam, mam 16 lat, 185 cm wzrostu i 98kg wagi. Nie chcę od razu budować nie wiadomo jakiej sylwetki, tylko spalić tłuszcz na brzuchu i klatce. Nie czuję się dobrze z moją wagą i chcę to zmienić. W moim przypadku jedyny możliwy sposób ruchu to rowerek stacjonarny, ewentualnie siłownia. Chciałbym się dowiedzieć jak mam ćwiczyć, jak długo i co jeść. Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witaj polecam te ćwiczenia: https://www.youtube.com/user/OdchudzaniePrimavera. Ja codziennie staram się trochę poćwiczyć, a poza tym co najmniej dwa razy w tygodniu biegam lub chodzę na godzinne spacery. Oprócz tego staram się stosować zbilansowana dietę. W moim codziennym jadłospisie obowiązkowo znajdują się warzywa, owoce, produkty pełnoziarniste oraz chude mięso lub ryby. Sam kiedyś miałam dużo nadwagę ale wybrałem się na turnus odchudzający nad morzem - Primavera-Jastrzębia Góra. Tam nauczyłem się jak należy sie zdrowo odżywiać, generalnie program zajęć był świetnie skomponowany, najlepsze były ćwiczenia na plaży. Dodatkowo cały czas byliśmy pod opieką fachowców, którzy służyli nam cennymi radami. Dlatego jeśli masz taką możliwość to serdecznie polecam, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...