Skocz do zawartości
Forum

Problemy z wysławianiem się po epizodzie psychotycznym


Gość Damiano323

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damiano323

Witam
Szukam miejsca w którym zdobędę jakieś szersze informacje odnośnie mojego problemu. Chodzi o to, że po przeżyciu epizodu psychotycznego -około rok temu- mam poważne trudności z wyslawianiem się. Trudno jest mi zbudować szerszą bardziej rozwiniętą wypowiedź, w rozmowie używam krótkich prostych zdań bo nic innego nie przychodzi mi do głowy. Czuję się tak jakbym stracił sporą cześć swojego intelektu. Obecnie biorę 210 zypadherę w zastrzykach ( już prawie rok)
Czy to mi przejdzie a może potrzebna jest zmiana leku? Czy można to jakoś skorygować lekami jeśli tak to jakimi?
Kiedyś wysławiałem się sprawnie i naprawdę płynnie bardzo się boję że taki stan rzeczy utrzyma się albo i pogorszy... proszę o komentarz na ten temat. Dziękuję Damian

Odnośnik do komentarza
Gość juz po mnie

Witaj. Zmień lekarza albo zasięgnij opinii innego? Poproś o zmianę leków. Rozmawiałeś z psychiatra o tym problemie? Co mowil? Czy problem z mową pojawił sie bezpośrednio po napadzie? Jak wygladal napad? Miałeś doraźnie i szybko podany jakiś lek? Jaki?
PS. ja zaburzenia mowy także mam, lecz pogłębiała się stopniowo i nadal sie pogłębia ale to juz do śmierci, bo mam glejaka. Ale to nie o mnie tylko o Tobie rozmawiamy. Postaraj sie odpowiedzieć na pytania :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...